HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej

HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej

miejsce
w rankingu

--

HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej
3.67
opinii: 3
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Triter 2015-04-19 14:29

  Od kilku dni z niego korzystam i jakos nie przemawia jego konsystencja do mnie... Mógłby lepiej działać i dzięki temu o wiele lepiej by funkcjonował moja skóra!

 • Boter 2015-04-19 14:28

  Działa na każdy rodzaj skóry i dzięki temu nie muszę się przejmować jeszcze dodatkowo tą kwestią. HerbikaPlant działa dobrze, ale jeszcze trzeba za niego odpowiednio zapłacić!

 • Edward D. 2015-04-19 14:27

  Bardzo dobry nawilżający krem podziałał na mnie szybko i skutecznie. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób mógłem efektownie zwiększyć swoje napięcie skóry i wygładzenie. To działa i daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem do skóry mieszanej, krem do skóry tłustej, krem bionawilżający, biała herbata, kosmetyki. Producentem produktu HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej. Preparat HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej to z pewnością pomożesz wielu ludziom.