Reklama baner
Herbata 7 Zielonych Skarbów

Herbata 7 Zielonych Skarbów

miejsce
w rankingu

--

Herbata 7 Zielonych Skarbów
1.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Czytaj artykuł
Czy jajka faktycznie są bardzo zdrowe?

Czy jajka faktycznie są bardzo zdrowe?

Czytaj artykuł
Sposoby wykorzystania orzechów piorących

Sposoby wykorzystania orzechów piorących

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-10-20 16:21

  fuj, nie dobra

 • Zapoznaj się z ulotką Herbata 7 Zielonych Skarbów

  Producent:

  VIVIO

  Thumb vivio

  Opis:

  Olej avocado kosmetyczny polecany jest dla osób, które borykają się z nadmiernie wysuszoną skórą. Systematyczne stosowanie olejku przynosi spektakularne efekty! Olej rzepakowy o smaku masła, to alternatywa dla klasycznego oleju. Miód malinowy, to wspaniały dodatek do herbaty, a tym samym- raj dla podniebienia! O cudownych właściwościach soku z aloesu wiedzieli już nasi przodkowie. To w pełni naturalny specyfik, który radzi sobie z przeziębieniem czy grypą!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Herbata 7 Zielonych Skarbów został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty zielone, herbaty. Wytwórcą preparatu Herbata 7 Zielonych Skarbów jest ViVio, który również jest twórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka preparatu Herbata 7 Zielonych Skarbów jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Herbata 7 Zielonych Skarbów oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Herbata 7 Zielonych Skarbów dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Herbata 7 Zielonych Skarbów. Produkt Herbata 7 Zielonych Skarbów został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-13 15:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbata 7 Zielonych Skarbów to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Herbata 7 Zielonych Skarbów. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Herbata 7 Zielonych Skarbów to z pewnością pomożesz wielu osobom.