Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Hautbalsam to preparat dostępny w postaci balsamu. Wskazaniem do stosowania balsamu jest reumatyzm i zwyrodnienie stawów. Balsam poprawia krążenie. Preparat dobrze rozprowadza się po skórze i szybko się wchłania.

Skład:

w składzie preparatu Hautbalsam znajdują się następujące substancje: Alcohol denat., PPG-1 PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Glycerin, Propylene Glycol, Harpagophytum Procumbens Root Extraxt, Carbomer, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, CI 16255, CI 15985, CI 42090, CI 19140.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Hautbalsam

0.00 opinii:
Hautbalsam to preparat dostępny w postaci balsamu. Wskazaniem do stosowania balsamu jest...
czytaj dalej »

Hautbalsam to preparat dostępny w postaci balsamu. Wskazaniem do stosowania balsamu jest... czytaj dalej »

Produkt Hautbalsam został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: zapalenie ścięgien, reumatycznego zapalenia stawów. Wytwórcą produktu Hautbalsam jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Hautbalsam jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Hautbalsam oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Hautbalsam można dostać bez recepty.