Hascosept Forte

Hascosept Forte

miejsce
w rankingu

--

Hascosept Forte
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Hascosept Forte

Producent:

Opis:

Hascosept Forte to preparat dostępny w postaci aerozolu. Aerozol przeznaczony jest do stosowania w jamie ustnej. Hascosept Forte wykazuje miejscowe działanie przeciwzapalne, odkażające i znieczulające. Hascosept Forte to aerozol rekomendowany dla pacjentów, którzy borykają się ze stanem zapalnym jamy ustnej.

Skład:

W składzie aerozolu znajdują się następujące substancje: chlorowodorek benzydaminy, aromat miętowy, glicerol, etanol 96%, sacharyna sodowa, rycynooleinian makrogologlicerolu, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania na błonę śluzową jamy ustnej.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

Produkt Hascosept Forte został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie krtani, ból gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą preparatu Hascosept Forte jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Hascosept Forte jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Hascosept Forte oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Hascosept Forte dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Hascosept Forte. Preparat Hascosept Forte został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-20 12:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Hascosept Forte to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Hascosept Forte. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Hascosept Forte to z pewnością pomożesz wielu osobom.