Happyderm, Krem supernawilżający 24h

Happyderm, Krem supernawilżający 24h

miejsce
w rankingu

Happyderm, Krem supernawilżający 24h
3.0
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joasia 2015-08-05 18:04

  Krem ma dość gęstą konsystencję, ale fajnie się go rozprowadza. Przede wszystkim mocno nawilża, znacznie lepiej niż inne kremy z drogerii. Jak za tą cenę niczego innego nie oczekiwałam.

 • Kinia 2015-08-05 18:03

  Jak dla mnie porażka .. Gdy idzie o nawilżenie to od razu lepiej jest się udać do apteki po np: lapatic.

 • Karolina 2015-07-04 17:25

  Bardzo dobrze krem nawilża twarz, jednakże nie trzyma 24h ... moim zdaniem to co najmniej 6h do 8h. Trochę się zawiodłam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Happyderm, Krem supernawilżający 24h został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą preparatu Happyderm, Krem supernawilżający 24h jest LOreal, który również jest twórcą takich preparatów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka preparatu Happyderm, Krem supernawilżający 24h jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Happyderm, Krem supernawilżający 24h oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Happyderm, Krem supernawilżający 24h dostępny jest bez recepty.