Happyderm, Krem supernawilżający 24h

Happyderm, Krem supernawilżający 24h

miejsce
w rankingu

--

Happyderm, Krem supernawilżający 24h
3.0
opinii: 3
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joasia 2015-08-05 18:04

  Krem ma dość gęstą konsystencję, ale fajnie się go rozprowadza. Przede wszystkim mocno nawilża, znacznie lepiej niż inne kremy z drogerii. Jak za tą cenę niczego innego nie oczekiwałam.

 • Kinia 2015-08-05 18:03

  Jak dla mnie porażka .. Gdy idzie o nawilżenie to od razu lepiej jest się udać do apteki po np: lapatic.

 • Karolina 2015-07-04 17:25

  Bardzo dobrze krem nawilża twarz, jednakże nie trzyma 24h ... moim zdaniem to co najmniej 6h do 8h. Trochę się zawiodłam

 • Zapoznaj się z ulotką Happyderm, Krem supernawilżający 24h

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat Happyderm, Krem supernawilżający 24h został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą preparatu Happyderm, Krem supernawilżający 24h jest LOreal, który również jest twórcą takich produktów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka produktu Happyderm, Krem supernawilżający 24h jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Happyderm, Krem supernawilżający 24h oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Happyderm, Krem supernawilżający 24h dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Happyderm, Krem supernawilżający 24h. Specyfik Happyderm, Krem supernawilżający 24h został zapisany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Happyderm, Krem supernawilżający 24h to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Happyderm, Krem supernawilżający 24h. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Happyderm, Krem supernawilżający 24h to z pewnością pomożesz wielu ludziom.