Guarana

Guarana

miejsce
w rankingu

--

Guarana
4.5
opinii: 2
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-03-11 17:16

  Polecam bardzo.Dobry suplement,bogaty sklad.

 • Opinia użytkownika 2016-03-02 15:24

  Świetna alternatywa dla kofeiny!

 • Zapoznaj się z ulotką Guarana

  Producent:

  Opis:

  Guarana to suplement diety, który stosowany jest w medycynie rodzinnej. Suplement dostępny jest w postaci tabletek. Guarana niweluje uczucie zmęczenia oraz zwiększa czujność. Preparat polecany jest w czasie szczególnego wysiłku fizycznego lub psychicznego. Guarana wpływa również pozytywnie na koncentrację oraz metabolizm tłuszczów. Substancja ta pozwala nam kontrolować uczucie głodu.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Guarana znajdują się substancje, takie jak:

  -guarana

  -kofeina

  Dawkowanie:

  Suplement diety Guarana przeznaczony jest do stosowania doustnego. Jedna kapsułka suplementu zawiera 27 mg kofeiny, co odpowiada 1/2 filiżance kawy. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może przyczynić się to do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed spożyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennie, gdyż może przyczynić się to do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zmniejsza zmęczenie

  Preparat Guarana został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Szybka nauka, szybkość reakcji, sprawność umysłowa, zmniejsza zmęczenie. Wytwórcą preparatu Guarana jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Guarana jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Guarana oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Guarana można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Guarana . Preparat Guarana został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-26 12:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Guarana to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Guarana . Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Guarana to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.