Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-03-11 17:16

  Polecam bardzo.Dobry suplement,bogaty sklad.

 • Opinia użytkownika 2016-03-02 15:24

  Świetna alternatywa dla kofeiny!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Guarana to suplement diety, który stosowany jest w medycynie rodzinnej. Suplement dostępny jest w postaci tabletek. Guarana niweluje uczucie zmęczenia oraz zwiększa czujność. Preparat polecany jest w czasie szczególnego wysiłku fizycznego lub psychicznego. Guarana wpływa również pozytywnie na koncentrację oraz metabolizm tłuszczów. Substancja ta pozwala nam kontrolować uczucie głodu.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Guarana znajdują się substancje, takie jak:

  -guarana

  -kofeina

  Dawkowanie:

  Suplement diety Guarana przeznaczony jest do stosowania doustnego. Jedna kapsułka suplementu zawiera 27 mg kofeiny, co odpowiada 1/2 filiżance kawy. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może przyczynić się to do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed spożyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennie, gdyż może przyczynić się to do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Tryptoino

  5.01 opinii:
  Tryptoino to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie suplementu diety znajdują...
  czytaj dalej »

  Tryptoino to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie suplementu diety znajdują... czytaj dalej »

  Guarana

  4.52 opinii:
  Guarana to suplement diety, który stosowany jest w medycynie rodzinnej. Suplement dostępny...
  czytaj dalej »

  Guarana to suplement diety, który stosowany jest w medycynie rodzinnej. Suplement dostępny... czytaj dalej »

  Produkt Guarana został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Szybka nauka, szybkość reakcji, sprawność umysłowa, zmniejsza zmęczenie. Producentem specyfiku Guarana jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Guarana jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Guarana oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Guarana dostępny jest bez recepty.