GripStop
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką GripStop

Producent:

Opis:

GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla dzieci. Krople GripStop wykazują działanie nawilżające - nawilżają wysuszone błony śluzowe oraz rozrzedzają zalegającą wydzielinę, ułatwiając tym samym oddychanie. Preparat działa również przeciwzapalnie.

Skład:

W składzie kropli ochronnych GripStop znajdują się następujące substancje: laktoferyna, karboksymetylo beta glukan, D-pantenol, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, hydroksypropylometyloceluloza, chlorobutanol, N-hydroksymetyloglicynian sodu, sól sodowa EDTA, polisorbat 20, aromaty naturalne, roztwór buforowy pH 7,0.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Aplikacja kropli jest niezwykle prosta i komfortowa. Zaleca się aplikować dwie krople do każdego otworu nosowego 3-4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Aerozol do nosa

Specyfik GripStop został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zatoki, Katar sienny, katar, nawilżanie śluzówki nosa, Oddychanie, zdrowie, Aerozol do nosa. Producentem preparatu GripStop jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu GripStop jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat GripStop oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat GripStop dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu GripStop. Specyfik GripStop został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-25 20:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku GripStop to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania GripStop. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu GripStop to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.