10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla dzieci. Krople GripStop wykazują działanie nawilżające - nawilżają wysuszone błony śluzowe oraz rozrzedzają zalegającą wydzielinę, ułatwiając tym samym oddychanie. Preparat działa również przeciwzapalnie.

Skład:

W składzie kropli ochronnych GripStop znajdują się następujące substancje: laktoferyna, karboksymetylo beta glukan, D-pantenol, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, hydroksypropylometyloceluloza, chlorobutanol, N-hydroksymetyloglicynian sodu, sól sodowa EDTA, polisorbat 20, aromaty naturalne, roztwór buforowy pH 7,0.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Aplikacja kropli jest niezwykle prosta i komfortowa. Zaleca się aplikować dwie krople do każdego otworu nosowego 3-4 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

GripStop

0.00 opinii:
GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w...
czytaj dalej »

GripStop to preparat dostępny w postaci kropli ochronnych do nosa. Preparat w... czytaj dalej »

Preparat GripStop został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zatoki, Katar sienny, katar, nawilżanie śluzówki nosa, Oddychanie, zdrowie, Aerozol do nosa. Wytwórcą produktu GripStop jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku GripStop jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat GripStop oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt GripStop dostępny jest bez recepty.