Gripex HotActiv (Gripex Hot)

miejsce
w rankingu

0

Gripex HotActiv (Gripex Hot)
4.05
opinii: 20

Zapoznaj się z ulotką Gripex HotActiv (Gripex Hot)

Download icon Zobacz ulotkę
Gripex HotActiv (Gripex Hot)

Gripex HotActiv (Gripex Hot) to lek dostępny w formie saszetek z proszkiem do wykonywania roztworu. Lek przeznaczony jest wszystkim, którzy borykają się z uciążliwymi dolegliwościami i objawami przeziębienia i grypy oraz grypopodobnymi.

Lek Gripex HotActiv (Gripex Hot) jest wskazany w takich problemach jak gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, objawy zapalenia błony śluzowej nosa, zatkany nos i zatoki. Lek przeznaczony do stosowania krótkotrwałego. 

Substancje czynne zawarte w preparacie Gripex HotActiv (Gripex Hot) wykazują działanie wielokierunkowe: przeciwgorączkowe, przeciwbólowe oraz udrożniają drogi oddechowe. Przy okazji działają łagodząco w przypadku bólów stawowo-mięśniowych o łagodnym i umiarkowanym nasileniu. 

 

Co jeść, by wzmocnić włosy?

Co jeść, by wzmocnić włosy?

Jesienią i zimą wiele kobiet skarży się, że ich włosy nie tylko elektryzują się, ale również tracą swój naturalny blask. Niewiele zdaje sobie... Czytaj więcej

Skład:

W składzie leku Gripex HotActiv (Gripex Hot) znajdują się:

- substancje czynne w 1 saszetce: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg
- substancje pomocnicze: aspartam (E 951), sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E 104).

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Gripex HotActiv (Gripex Hot) należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Otrzymany roztwór wypić. 

Dawkowanie leku:

Dorośli 1 saszetka  co 4-6 godzin
Dzieci powyżej 12 r.ż. j.w. j.w.

Maksymalna dawka to 6 saszetek. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Gripex HotActiv (Gripex Hot). Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Produkt leczniczy Gripex HotActiv (Gripex Hot) należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. W przypadku pominięcia dawki, nie należy stosować podwójnej w celu uzupełnienia. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb us pharmacia

Postać:

saszetka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Grażyna 2017-11-29 15:52

    W początkowych objawach przeziębienia i grypy ten lek jest niezastąpiony. Nie zamieniłabym go na nic innego :)

  • Marylka 2017-01-02 12:37

    Bezkonkurencyjny na przeziebienie i grype

  • Opinia użytkownika 2016-03-31 10:59

    Jeden z najlepszych dostępnych na polskim rynku herbatek na przeziębienie.Mi zawsze pomaga.

  • Tresik 2015-04-08 22:07

    Mega rozgrzewa i można się dzięki niemu pozbyć gorączki oraz w kilku najbliższych dniach bólu gardła, głowy!

  • Michał 2015-04-03 10:51

    Na mnie to chyba działa tylko rozgrzewająco. Innego efektu nie widzę Gripexu HotActive. Ból mi nie znika tylko czuje się przytłoczony przez te ciepło :/

  • Utik 2015-03-31 21:59

    Znakomicie rozgrzewa i na dodatek pozbywam się poprzez to zalegającej wydzieliny z moich płuc to jest super efekt. Polecam dla każdego :)

  • Miron 2015-03-31 13:26

    Gorący napój, który stawia na nogi. Właśnie o to mi chodzi w lekach na grypę, żeby były niezawodne, rozgrzewały i jeszcze szybko działały.

  • Homas 2015-03-17 17:37

    Gripex HotActiv pozwala szybko się wzmocnić oraz postawić nas na nogi, ponieważ dzięki niemu w efektowny sposób wpłynie się na zdrowie oraz będziesz mógł żyć już spokojnie ;)

  • Adam 2015-03-09 20:29

    Dobrze i szybko rozgrzewa, Nigdy nie czekam aż grypsko rozłoży mnie na łopatki, wole działać i mieć takie saszetki w zanadrzu.

  • Popal 2015-03-08 19:10

    Śmiało można stosować ten lek bez żadnych konsekwencji działa śmiało i łatwo można go zaaplikować :)

  • Renata 2015-02-24 20:17

    Przereklamowany trochę ten Gripex, nie mogłam dopić końcówki ze względu na chemiczny posmak napoju:/

  • Esti 2015-02-24 11:29

    Dobry sposób na rozgrzanie się taki gorący napój; niewątpliwie taka postać jest łatwiej przyswajalna przez organizm.

  • Nemo 2015-02-05 21:37

    Daję 7 na 10/ Bardzo dobrze rozgrzewa co znosi dreszcze, ale po 7-8 saszetkach czuje lekki ból żołądka, co nie powinno się dziać.

  • Paloma 2015-02-03 23:00

    Rozgrzewa pierwsza klasa, a przy dreszczach właśnie tego oczekuję, bo nie wszystkie środki w saszetkach działają tak fenomenalnie jak Gripex.

  • Loppa 2015-01-07 19:50

    O nie. Fajnie to smakuje, ale nie leczy także nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Polecam przemyśleć kupno tego suplementu, bo róznicę czuć ale tylko przez chwilkę.

  • Orange 2015-01-04 21:53

    Stosuje go od wielu lat i to jest mój stały lek, który wykorzystuje podczas grypy. Na początku jak bardzo dobry, bo pomaga zwiększyć siłę organizmu oraz wytrzymałość. Skutkuje to daje 5!

  • Actibe 2015-01-01 15:18

    Świetny rozgrzewacz! Stosuje go wtedy kiedy ogólnie jestem przeziębiony oraz jak mam zalegającą wydzielinę to działa wtedy bardzo dobrze, tylko efekt jest zbyt krótki bo ulgę czuje tylko przez pierwsze 2h, a potem wraca wszystko do normy.

  • Robercik 2014-12-27 18:46

    Działa na 8/10. Czasami tylko mam problem bo niby wypije ten bardzo smaczny roztwór, ale mam problem, gdyż po 1 godzinie już nie czuje efektu. Czasami mnie to dobija. Ogólnie czuć, że łagodzi ból, ale szybko przestaje łagodzić i to jest problem ;/

  • Gracjan R. 2014-12-21 16:05

    Świetnie rozgrzewa i pozwala poczuć się zdecydowanie lepiej. Za każdym razem biorę go, gdy mam problem z pojawiającym się przeziębieniem. Tylko cena troszkę jak dla mnie za duża.

  • Krystyna 2014-12-15 12:26

    Zawsze bierzemy to całą rodziną, kiedy jesteśmy przeziembieni. Inne odpowiedniki jakoś nie podeszły nam. Jednak cena też nie jest mała.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Gripex HotActiv (Gripex Hot)

    Download icon Zobacz ulotkę
    Gripex HotActiv (Gripex Hot)

    Gripex HotActiv (Gripex Hot) to lek dostępny w formie saszetek z proszkiem do wykonywania roztworu. Lek przeznaczony jest wszystkim, którzy borykają się z uciążliwymi dolegliwościami i objawami przeziębienia i grypy oraz grypopodobnymi.

    Lek Gripex HotActiv (Gripex Hot) jest wskazany w takich problemach jak gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, objawy zapalenia błony śluzowej nosa, zatkany nos i zatoki. Lek przeznaczony do stosowania krótkotrwałego. 

    Substancje czynne zawarte w preparacie Gripex HotActiv (Gripex Hot) wykazują działanie wielokierunkowe: przeciwgorączkowe, przeciwbólowe oraz udrożniają drogi oddechowe. Przy okazji działają łagodząco w przypadku bólów stawowo-mięśniowych o łagodnym i umiarkowanym nasileniu. 

     

    Co jeść, by wzmocnić włosy?

    Co jeść, by wzmocnić włosy?

    Jesienią i zimą wiele kobiet skarży się, że ich włosy nie tylko elektryzują się, ale również tracą swój naturalny blask. Niewiele zdaje sobie... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie leku Gripex HotActiv (Gripex Hot) znajdują się:

    - substancje czynne w 1 saszetce: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg
    - substancje pomocnicze: aspartam (E 951), sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E 104).

    Dawkowanie:

    Produkt leczniczy Gripex HotActiv (Gripex Hot) należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Otrzymany roztwór wypić. 

    Dawkowanie leku:

    Dorośli 1 saszetka  co 4-6 godzin
    Dzieci powyżej 12 r.ż. j.w. j.w.

    Maksymalna dawka to 6 saszetek. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Gripex HotActiv (Gripex Hot). Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

    Produkt leczniczy Gripex HotActiv (Gripex Hot) należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. W przypadku pominięcia dawki, nie należy stosować podwójnej w celu uzupełnienia. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb us pharmacia

    Postać:

    saszetka

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa