Jedwab w płynie, Green Pharmacy

Jedwab w płynie, Green Pharmacy

miejsce
w rankingu

2

Jedwab w płynie, Green Pharmacy
3.83
opinii: 6

Kup w sklepie

Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sara 2016-02-25 11:47

  Bardzo przyjemny w użytkowaniu produkt do zabezpieczania końcówek.Polecam!

 • Kasia E. 2015-05-16 12:36

  Korzystałam z tego przez 3 tygodnie i muszę powiedzieć, że teraz moje włosy są o wiele lepsze i teraz wiem, że warto jest to stosować. Skutecznie się regenerują i jest teraz świetnie!

 • Barbara Wacik 2015-05-16 12:31

  Na mnie niestety jakoś to nie działa. Po tygodniu stosowania nie czuje żadnej róznicy a tak na prawdę powinna ona być już widoczna, bo już troszkę czasu mineło. Zobaczę jeszcze tydzień i dam znać!

 • Jak rozpoznać problemy z impotencją?

  Jak rozpoznać problemy z impotencją?

  Czytaj artykuł
  Uspokajanie niemowlęcia

  Uspokajanie niemowlęcia

  Czytaj artykuł
  Sztuka dobrego biegania

  Sztuka dobrego biegania

  Czytaj artykuł
 • Natalia 2015-05-16 12:30

  Ogólnie bardzo mi się podoba, jednak nie stać mnie na ciągle kupowanie dodatkowych odżywek i innych wspomagających środków. Mogliby coś stworzyć jednego!

 • Michalinka 2015-05-16 12:30

  Jedwab w płynie pozwala odżyć moim włosom! Teraz są w o wiele lepiej kondycji niż były wcześniej. To bardzo mi pomogło i teraz wiem co muszę stosować wtedy kiedy moje włosy są zniszczone oraz suche. To bardzo mi pomogło i serdecznie polecam!

 • Anana 2015-05-04 10:46

  "Jedwab w płynie" śmiesznie to brzmi, a tak naprawdę to świetny kosmetyk. Nie jest tłusty, nie skleja włosów i doskonale moje długie włosy się po nim rozczesują, a z tym często miewałam spore problemy. Tani i skuteczny, to lubię.

 • Zapoznaj się z ulotką Jedwab w płynie, Green Pharmacy

  Producent:

  ELFA

  Thumb elfa pharm brand logo

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Jedwab w płynie, Green Pharmacy został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: uniwersalne odżywki, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Jedwab w płynie, Green Pharmacy jest Elfa, który również jest producentem takich produktów jak Jedwab w płynie, Green Pharmacy, Green Pharmacy, Green Pharmacy, krem do stóp przeciw odciskom i zgrubieniom. Ulotka produktu Jedwab w płynie, Green Pharmacy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Jedwab w płynie, Green Pharmacy oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Jedwab w płynie, Green Pharmacy można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Jedwab w płynie, Green Pharmacy. Produkt Jedwab w płynie, Green Pharmacy został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Jedwab w płynie, Green Pharmacy to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Jedwab w płynie, Green Pharmacy. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Jedwab w płynie, Green Pharmacy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.