Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray

Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray

miejsce
w rankingu

--

Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray
3.67
opinii: 3
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olivia1 2015-08-16 11:58

  Jak zapuszczę za długie włosy,to mają tendencję do podwijania się. Got2b radzi sobie nawet dobrze z takimi sytuacjami :) Bardzo szybko reaguje na podwijające się włosy!

 • Barbara 2015-08-16 11:56

  Bardzo słabo prostuje włosy, u mnie efekt był prawie, że niezauważalny - więc nie polecam!

 • Agnieszka 2015-04-17 01:34

  Włosy rzeczywiście są bardziej wyprostowane, i nie zaczynają się tak szybko skręcać, do tego płyn ma ładny zapach. Ale za to włosy są po tym nieco wysuszone oraz lubią się sklejać. Ale bądź co bądź polecam :)

 • Zapoznaj się z ulotką Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray

  Producent:

  SCHWARZKOPF

  Thumb schwarzkopf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do prostowania włosów, spray do prostowania włosów, kosmetyki prostujące, styling. Wytwórcą preparatu Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray jest Schwarzkopf, który również jest twórcą takich preparatów jak Gliss Kur Połysk Jedwabiu, Color Mask, Schauma Odbudowa i pielęgnacja, Gliss Kur Oil Nutritive , Palette Deluxe. Ulotka produktu Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray. Produkt Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray to z pewnością pomożesz wielu osobom.