Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray

Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray

miejsce
w rankingu

Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray
3.67
opinii: 3
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olivia1 2015-08-16 11:58

  Jak zapuszczę za długie włosy,to mają tendencję do podwijania się. Got2b radzi sobie nawet dobrze z takimi sytuacjami :) Bardzo szybko reaguje na podwijające się włosy!

 • Barbara 2015-08-16 11:56

  Bardzo słabo prostuje włosy, u mnie efekt był prawie, że niezauważalny - więc nie polecam!

 • Agnieszka 2015-04-17 01:34

  Włosy rzeczywiście są bardziej wyprostowane, i nie zaczynają się tak szybko skręcać, do tego płyn ma ładny zapach. Ale za to włosy są po tym nieco wysuszone oraz lubią się sklejać. Ale bądź co bądź polecam :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb schwarzkopf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do prostowania włosów, spray do prostowania włosów, kosmetyki prostujące, styling. Producentem produktu Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray jest Schwarzkopf, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Gliss Kur Połysk Jedwabiu, Color Mask, Schauma Odbudowa i pielęgnacja, Gliss Kur Oil Nutritive , Palette Deluxe. Ulotka preparatu Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Got2b Straight On, Protecting Straightening Spray można dostać bez recepty.