Reklama baner
Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder

Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder

miejsce
w rankingu

--

Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder
4.0
opinii: 5

Kup w sklepie

Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wanda 2016-02-29 13:26

  Mam delikatne, cienkie, farbowane włosy, które wymagają dodania im objętości. Proszek rozprowadzam na palcach dłoni i delikatnie wklepuję we włosy od nasady, następnie je "czochram". Po tym włosy jest uniesione, wyglądają jak po delikatnym tapirze.

 • Biutka 2015-05-04 22:34

  U mnie niestety Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder nie pozwoliło mi skutecznie podnieść włosów. Nie wiem co z nimi jest, ale cóż. Może kiedyś się nauczę, albo ten preparat będzie mocniejszy..

 • Halinka W. 2015-05-04 22:34

  Skutecznie unosi włosy i tak na prawdę to zastępuje mi fryzjera jak na razie zobaczymy jak będe dalej sobie z tym radzić. aktualnie to dodaje mi bardzo dużo motywacji!

 • 6 zdrowszych wyborów na grilla

  6 zdrowszych wyborów na grilla

  Czytaj artykuł
  Długi sen - większe ryzyko udaru

  Długi sen - większe ryzyko udaru

  Czytaj artykuł
  Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

  Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

  Czytaj artykuł
 • Zosik 2015-04-25 15:31

  Ciekawy wynalazek, wyciągam go z szafki zawsze przed imprezą.

 • Danka 2015-04-23 20:50

  Wow, naprawdę dodaje objętości lichej fryzurce:D

 • Zapoznaj się z ulotką Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder

  Producent:

  SCHWARZKOPF

  Thumb schwarzkopf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder, puder unoszący włosy, styling. Wytwórcą specyfiku Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder jest Schwarzkopf, który również jest wytwórcą takich produktów jak Gliss Kur Połysk Jedwabiu, Color Mask, Schauma Odbudowa i pielęgnacja, Gliss Kur Oil Nutritive , Palette Deluxe. Ulotka produktu Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder. Preparat Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder to z pewnością pomożesz wielu ludziom.