Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder

Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder

miejsce
w rankingu

--

Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder
4.0
opinii: 5
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wanda 2016-02-29 13:26

  Mam delikatne, cienkie, farbowane włosy, które wymagają dodania im objętości. Proszek rozprowadzam na palcach dłoni i delikatnie wklepuję we włosy od nasady, następnie je "czochram". Po tym włosy jest uniesione, wyglądają jak po delikatnym tapirze.

 • Biutka 2015-05-04 22:34

  U mnie niestety Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder nie pozwoliło mi skutecznie podnieść włosów. Nie wiem co z nimi jest, ale cóż. Może kiedyś się nauczę, albo ten preparat będzie mocniejszy..

 • Halinka W. 2015-05-04 22:34

  Skutecznie unosi włosy i tak na prawdę to zastępuje mi fryzjera jak na razie zobaczymy jak będe dalej sobie z tym radzić. aktualnie to dodaje mi bardzo dużo motywacji!

 • Polacy coraz coraz chętniej kupują suplementy diety

  Polacy coraz coraz chętniej kupują suplementy diety

  Czytaj artykuł
  Co jeść podczas przeziębienia i grypy?

  Co jeść podczas przeziębienia i grypy?

  Czytaj artykuł
  Jak antybiotyk działa na nasz organizm?

  Jak antybiotyk działa na nasz organizm?

  Czytaj artykuł
 • Zosik 2015-04-25 15:31

  Ciekawy wynalazek, wyciągam go z szafki zawsze przed imprezą.

 • Danka 2015-04-23 20:50

  Wow, naprawdę dodaje objętości lichej fryzurce:D

 • Zapoznaj się z ulotką Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder

  Producent:

  SCHWARZKOPF

  Thumb schwarzkopf

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder, puder unoszący włosy, styling. Wytwórcą specyfiku Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder jest Schwarzkopf, który również jest wytwórcą takich produktów jak Gliss Kur Połysk Jedwabiu, Color Mask, Schauma Odbudowa i pielęgnacja, Gliss Kur Oil Nutritive , Palette Deluxe. Ulotka produktu Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder. Preparat Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Got2b, Powderful Volumizing Styling Powder to z pewnością pomożesz wielu ludziom.