Goodbye Damage

Kup w sklepie

Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiktoria 2016-04-04 14:41

  Fajna odżywka, włosy są po niej miękkie, lśniące i łatwiej się rozczesują.

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 16:21

  Produkt warty wypróbowania. Odżywka jest biała, gęsta i pachnie owocami, jak zresztą inne kosmetyki tej gamy, czyli przyjemnie dla nosa.

 • Kiri 2015-08-29 22:44

  Dobra odżywka, daje minimalny efekt. Włosy są nieco mocniejsze i lepiej wyglądają :)

 • Dlaczego warto pić zielona kawę

  Dlaczego warto pić zielona kawę

  Czytaj artykuł
  Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Czytaj artykuł
  Dowiedz się wszystkiego o sztucznych rzęsach

  Dowiedz się wszystkiego o sztucznych rzęsach

  Czytaj artykuł
 • Karolina.D 2015-08-29 22:39

  Prawie żadnego efektu po niej nie widziałam! Nigdy więcej nie zaufam kolorowym opakowaniom w dużych sieciach

 • Monia 2015-04-20 22:11

  Stosuję tą odżywkę do codziennej pielęgnacji i dzięki temu nie mam problemu z rozczesaniem włosów żeby ich jeszcze bardziej nie połamać.

 • Zapoznaj się z ulotką Goodbye Damage

  Producent:

  GARNIER FRUCTIS

  Thumb garnier fructis

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Goodbye Damage został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka wzmacniająca, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem specyfiku Goodbye Damage jest Garnier Fructis, który również jest producentem takich preparatów jak Goodbye Damage, Goodbye Damage Serum. Ulotka produktu Goodbye Damage jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Goodbye Damage oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Goodbye Damage można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Goodbye Damage. Preparat Goodbye Damage został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Goodbye Damage to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Goodbye Damage. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Goodbye Damage to z pewnością pomożesz wielu ludziom.