Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

miejsce
w rankingu

--

Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)
4.2
opinii: 5

Kup w sklepie

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-31 14:56

  Dobry, sprawdzony, niezawodny krem.

 • Weronika 2015-05-28 20:57

  Stosowałam ten krem do rąk przez ponad miesiąc, najbardziej podoba mi się zapach :) Nawilża skórę dobrze i w miarę szybko się wchłania. 5/5

 • Tamcia 2015-04-27 10:14

  Glycerine Hand Cream with silicone to teraz mój najlepszy środek z którego mam okazje korzystać. Ten krem do rąk działa jak należy, tylko cena jest troszkę duża, ale cóż za coś się płaci!

 • Skuteczne patenty na poprawę pamięci

  Skuteczne patenty na poprawę pamięci

  Czytaj artykuł
  Masło orzechowe 500g

  Masło orzechowe 500g

  Czytaj artykuł
  5 powodów żeby jeść wolniej

  5 powodów żeby jeść wolniej

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-04-27 10:13

  Kremik do rąk działa bardzo dobrze i polecam go stosować. Jak dla mnie jest to po prostu rewelacja, bo nigdy jeszcze żaden krem nie pozwolił mi tak nawilżyć rąk. A temu się udało :)

 • Lama 2015-04-18 20:16

  Pięknie pachnie, za to ma u mnie plusa. Jednak zimą mi się ten krem nie do końca sprawdził, bo dużo pracuję na dworze i potrzebuję czegoś bardziej chroniącego przed skrajnymi warunkami.

 • Zapoznaj się z ulotką Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem do rąk

  Preparat Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem do rąk, krem do rąk z silikonem, kosmetyki. Wytwórcą produktu Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) jest Avon, który również jest producentem takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem). Specyfik Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem). Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem) to z pewnością pomożesz wielu osobom.