Gloria
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ewelina 2016-02-24 13:44

  Moje kapryśne włosy są dzięki niej puszyste, błyszczące i nawilżone. Nie wzmaga przetłuszczania skóry ani nie obciąża włosów.

 • Arleta 2015-08-17 14:35

  Pomogła mi z moimi już twardymi od wody włosami, nawilżyła je i nieco wzmocniła

 • Berbi 2015-05-04 22:08

  Stosowałam przez około 7 dni i muszę przyznać, że efekt na początku jest bardzo dobry a potem już słabnie wiec rózniez tym jest tak na prawdę.

 • Joga lekarstwem na stres

  Joga lekarstwem na stres

  Czytaj artykuł
  Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Czytaj artykuł
  Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

  Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

  Czytaj artykuł
 • Domis54 2015-05-04 22:08

  Pierwszym razem podchodziłam do tego bardzo sceptycznie i nie wierzyłam, że Gloria może pomóc. Jednak po kilku dniach okazało się, że moje włosy są o wiele lepsze i odżywka zadziałała. Teraz stosuje ją co kilka dni i efekt jest MEGA SUPER!

 • Zapoznaj się z ulotką Gloria

  Producent:

  MALWA

  Thumb malwa

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maska do włosów

  Produkt Gloria został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: maska do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Gloria jest Malwa, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Gloria. Ulotka preparatu Gloria jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Gloria oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Gloria dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Gloria. Produkt Gloria został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Gloria to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Gloria. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Gloria to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.