Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy

Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy

miejsce
w rankingu

--

Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy
4.0
opinii: 5
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • viva 2016-03-10 11:50

  Pianka daje uczucie świeżości na umytej twarzy.Jak najbardziej polecam!

 • Misia 2015-05-15 22:51

  O tak jeszcze z takiego dobrego środka nie korzystałem. Daje maksymalną ocenę, bo to jest tak na prawdę bezbłędne . 5/5!

 • Wiki 2015-05-15 22:38

  U mnie aż tak dobrze nie działa i nie mogę tak szybko się lepiej poczuć. Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy nie działa aż tak dobrze i nie polecam za bardzo :(

 • Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

  Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

  Czytaj artykuł
  Zespół niespokojnych nóg

  Zespół niespokojnych nóg

  Czytaj artykuł
  Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

  Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

  Czytaj artykuł
 • Nika 2015-05-15 22:37

  Działa bardzo dobrze i nie mam do niego żadnych uwag tak na prawdę. Działa znakomicie i daje po prostu 5/5. Bez dwóch zdań to najlepszy mój środek oczyszczający!

 • Ela 2015-04-14 21:22

  Na mojej twarzy działa całkiem dobrze- oczyszcza wszystkie pory i złuszcza skórę - jak najbardziej mogę polecić każdemu!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb clean and clear

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pianka do mycia twarzy, pianka do mycia, kosmetyki. Producentem produktu Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy jest Clean & Clear, który również jest producentem takich produktów jak Tonik oczyszczający przeciw wągrom, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy , Peelingujący żel przeciw wągrom, Głęboko oczyszczający tonik do skóry wrażliwej. Ulotka produktu Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy . Preparat Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy . Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.