Glazewear Sparkle Lip Gloss

Glazewear Sparkle Lip Gloss

miejsce
w rankingu

--

Glazewear Sparkle Lip Gloss
3.0
opinii: 3
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ferdzia 2015-08-08 12:25

  Fajny, tylko dlaczego tak szybko znika z ust?

 • Olly 2015-08-08 12:23

  Kupiłam go przypadkiem, u mnie dobrze nawilża oraz nabłyszcza usta. Nie mam w sumie zastrzeżeń do niego :P

 • Olivia 2015-08-08 12:22

  Dzięki temu błyszczykowi usta wyglądają znacznie lepiej :) Fajnie się go nakłada oraz dobrze wygląda.

 • Zapoznaj się z ulotką Glazewear Sparkle Lip Gloss

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do ust

  Specyfik Glazewear Sparkle Lip Gloss został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ust, błyszczyk, błyszczyk do ust, kosmetyki. Wytwórcą produktu Glazewear Sparkle Lip Gloss jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Glazewear Sparkle Lip Gloss jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Glazewear Sparkle Lip Gloss oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Glazewear Sparkle Lip Gloss można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Glazewear Sparkle Lip Gloss. Specyfik Glazewear Sparkle Lip Gloss został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-21 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Glazewear Sparkle Lip Gloss to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Glazewear Sparkle Lip Gloss. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Glazewear Sparkle Lip Gloss to z pewnością pomożesz wielu ludziom.