Ginkgo Intensiv

Ginkgo Intensiv

miejsce
w rankingu

--

Ginkgo Intensiv
0.0
opinii: 0
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ginkgo Intensiv

Producent:

Opis:

Ginkgo Intensiv to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie suplementu diety znajduje się wyciąg z miłorzębu japońskiego. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób starszych, które chcą zadbać o właściwe krążenie obwodowe. Miłorząb japoński korzystnie wpływa na pracę mózgu oraz pozwala utrzymać prawidłowe funkcje poznawcze.

Skład:

W składzie suplementu diety Ginkgo Intensiv znajdują się następujące substancje: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), celuloza (mikrokrystaliczna celuloza); standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba); sól sodowa karboksymetylocelulozy; kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); hydroksypropylometyloceluloza; dwutlenek tytanu; sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

Preparat Ginkgo Intensiv został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: pamięć, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem specyfiku Ginkgo Intensiv jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Ginkgo Intensiv jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Ginkgo Intensiv oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Ginkgo Intensiv dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ginkgo Intensiv. Specyfik Ginkgo Intensiv został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-02 20:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ginkgo Intensiv to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Ginkgo Intensiv. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Ginkgo Intensiv to z pewnością pomożesz wielu osobom.