Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 10:44

  Bardzo porządna golarka.

 • Natka 2016-02-10 16:30

  Świetny produkt marki Gillete! Maszynka posiada nawilżające żelowe paski, dzięki którym do depilacji nie potrzeba żadnych dodatkowych pianek. Maszynka goli dokładnie, a zarazem delikatnie, nie podrażnia skóry.Stanowczo polecam ten produkt.

 • Fiona 2015-04-23 20:54

  Goli dokładnie i bez podrażnień. Najlepiej z pianką Gilette, ale zwykłe też dobrze dają radę.

 • Nie możesz schudnąć? Oto siedem najbardziej prawdopodobnych powodów

  Nie możesz schudnąć? Oto siedem najbardziej prawdopodobnych powodów

  Czytaj artykuł
  Kaki - owoc na komórki rakowe

  Kaki - owoc na komórki rakowe

  Czytaj artykuł
  Zdrowe i lśniące włosy

  Zdrowe i lśniące włosy

  Czytaj artykuł
 • Mara 2015-04-20 22:35

  Wysoki komfort golenia na sucho.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb gillette venus

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Gillette został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: ciało, akcesoria kosmetyczne. Wytwórcą produktu Gillette jest Golarka Venus Original for Women, który również jest producentem takich specyfików jak Gillette. Ulotka preparatu Gillette jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Gillette oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Gillette można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Gillette. Specyfik Gillette został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gillette to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Gillette. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Gillette to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.