Gel Eyeliner

Gel Eyeliner

miejsce
w rankingu

--

Gel Eyeliner
4.0
opinii: 1
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • kasia 2015-04-14 22:29

  Na próbę stosowałam przez tydzień, jako tusz do rzęs okazał się bardzo dobrym wyborem. Nie rozmazuje się i trzyma długo - jest także wydajny.

 • Zapoznaj się z ulotką Gel Eyeliner

  Producent:

  ESSENCE

  Thumb essence

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - eyeliner w żelu

  Specyfik Gel Eyeliner został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: eyeliner w żelu, eyeliner, kosmetyki. Producentem preparatu Gel Eyeliner jest Essence, który również jest producentem takich produktów jak Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara, Multi Action False Lashes, Gel Eyeliner Brush, Nail Art, Special Effect Topper, Coverstick. Ulotka preparatu Gel Eyeliner jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Gel Eyeliner oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Gel Eyeliner można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Gel Eyeliner. Specyfik Gel Eyeliner został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gel Eyeliner to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Gel Eyeliner. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Gel Eyeliner to z pewnością pomożesz wielu ludziom.