Gel Eye Liner

Gel Eye Liner

miejsce
w rankingu

--

Gel Eye Liner
3.67
opinii: 3
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Małgosia 2015-08-13 13:44

  Za szybko wysycha ten liner, przez to są problemy z jego rozprowadzeniem nawet. Wolę jednak tradycyjne eyelinery.

 • Olivia1 2015-08-13 13:40

  Te eyelinery w postaci żelowej nadają znacznie bardziej czarną kreskę niż normalne, to jest ich główny plus. Ale za to szybko wysychają i jak ktoś nie ma dużej wprawy, to może mieć nie lada kłopot.

 • Alicja 2015-05-01 17:00

  U mnie kreska po nim się nie rozmazuje, do tego jest bardziej intesywna niż przy stosowaniu płynu oraz długotrwała. Jak najbardziej polecam, chociaż ta cena mogłaby być nieco niższa.

 • Zapoznaj się z ulotką Gel Eye Liner

  Producent:

  CATRICE

  Thumb catrice

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Gel Eye Liner został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: w żelu, eyeliner, eyeliner w żelu, kosmetyki. Producentem produktu Gel Eye Liner jest Catrice, który również jest producentem takich preparatów jak Gel Eye Liner, Eye Brow Stylist, Infinite Matt Make Up, Ultimate Colour, Mousse Mattifying Make-up. Ulotka specyfiku Gel Eye Liner jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Gel Eye Liner oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Gel Eye Liner można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Gel Eye Liner. Specyfik Gel Eye Liner został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-22 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Gel Eye Liner to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Gel Eye Liner. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Gel Eye Liner to z pewnością pomożesz wielu osobom.