Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

Czytaj artykuł
Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

Czytaj artykuł
Problemy z oddawaniem moczu

Problemy z oddawaniem moczu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Magdalena 2016-03-07 15:23

  Pracuję głosem i często używam tego płynu. Jest on skuteczny i przynosi ulgę.

 • Kasia 2016-02-19 13:08

  Jest on skuteczny i przynosi ulgę.Często używam tego płynu, gdy czuję suchość lub początki infekcji gardła.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  GardVit A+E to suplement diety dostępny w postaci płynu. Preparat pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz spowalnia proces starzenia się komórek. Wskazaniem do stosowania suplementu diety GardVit A+E są następujące sytuacje: niedobór witaminy A i E, osoby zmuszone do pracy w zadymionych pomieszczeniach, osób przemęczonych.

  Skład:

  W składzie suplementu diety GardVit A+E znajdują się następujące substancje: woda, gliceryna, monooleinianpolioksyetylenosorbitolu, octan DL-alfa-tokoferylu, ekstrakt z aloesu, benzoesan sodu i sorbinian potasu, palmitynian retinylu, olejek miętowy, kwas mlekowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się spożywać 0,3 ml.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Sinulan Direct Junior

  5.01 opinii:
  Sinulan Direct Junior na ból gardła zawiera tylko naturalne i bezpieczne...
  czytaj dalej »

  Sinulan Direct Junior na ból gardła zawiera tylko naturalne i bezpieczne... czytaj dalej »

  Septolete Plus

  5.01 opinii:
  Septolete Plus to lek dostępny w postaci aerozolu do gardła. Wskazaniem do stosowania preparatu...
  czytaj dalej »

  Septolete Plus to lek dostępny w postaci aerozolu do gardła. Wskazaniem do stosowania preparatu... czytaj dalej »

  Produkt GardVit A+E został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: chrypka, kaszel, podrażnienie gardła. Producentem specyfiku GardVit A+E jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu GardVit A+E jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat GardVit A+E oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik GardVit A+E można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu GardVit A+E. Produkt GardVit A+E został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-03 22:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu GardVit A+E to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z GardVit A+E. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu GardVit A+E to z pewnością pomożesz wielu ludziom.