Galvenox soft

Galvenox soft

miejsce
w rankingu

Galvenox soft
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje obrzęk i zmiany naczyniowe. Żel łagodzi zasinienia. Cudowny skład preparatu pozytywnie wpływa na kondycję skóry dolnych kończyn. Żel ma przyjemną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję. Skład żelu został wzbogacony o pantenol i sok z aloesu. Żel nie brudzi ubrań oraz nie lepi się do rąk.

Skład:

W składzie żelu Galvenox soft znajdują się następujące substancje: dobesylan wapnia, wyciąg z kasztanowca, pantenol, sok z aloesu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę 2-3 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Żelu nie należy aplikować w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka oraz na błony śluzowe.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Vitaleg

0.00 opinii:
Vitaleg to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji...
czytaj dalej »

Vitaleg to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Galvenox soft

0.00 opinii:
Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje...
czytaj dalej »

Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje... czytaj dalej »

Produkt Galvenox soft został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, żylaki, Pajączki naczyniowe. Wytwórcą produktu Galvenox soft jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Galvenox soft jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Galvenox soft oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Galvenox soft dostępny jest bez recepty.