Galvenox soft

Galvenox soft

miejsce
w rankingu

--

Galvenox soft
0.0
opinii: 0
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Galvenox soft

Producent:

Opis:

Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje obrzęk i zmiany naczyniowe. Żel łagodzi zasinienia. Cudowny skład preparatu pozytywnie wpływa na kondycję skóry dolnych kończyn. Żel ma przyjemną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję. Skład żelu został wzbogacony o pantenol i sok z aloesu. Żel nie brudzi ubrań oraz nie lepi się do rąk.

Skład:

W składzie żelu Galvenox soft znajdują się następujące substancje: dobesylan wapnia, wyciąg z kasztanowca, pantenol, sok z aloesu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę 2-3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Żelu nie należy aplikować w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka oraz na błony śluzowe.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pajączki naczyniowe

Preparat Galvenox soft został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, żylaki, Pajączki naczyniowe. Producentem produktu Galvenox soft jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Galvenox soft jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Galvenox soft oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Galvenox soft można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Galvenox soft. Specyfik Galvenox soft został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-28 11:36. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Galvenox soft to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Galvenox soft. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Galvenox soft to z pewnością pomożesz wielu osobom.