Fruity Rhythm EDT

Fruity Rhythm EDT

miejsce
w rankingu

--

Fruity Rhythm EDT
3.33
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga32 2015-07-05 19:37

  Jak dla mnie ta perfuma nie jest za dobra i niestety ie mogę jej polecić dla każdej kobiety. Nie podoba mi się to, że ten zapach jest taki ostry ..

 • Jola 2015-05-01 15:03

  Dla mnie także jest to bardzo fajny perfum :) Dobrz się komponuje w ciepłe dni, fajnie pachnie i prawie cały dzień się trzyma

 • Agnieszka 2015-04-29 01:22

  Polecam! Ma fajny zapach, nie ma z nim problemu przy cieplejszych dniach, do tego fajnie pachnie i nie jest nachalny

 • Zapoznaj się z ulotką Fruity Rhythm EDT

  Producent:

  ADIDAS

  Thumb adidas

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Fruity Rhythm EDT został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem specyfiku Fruity Rhythm EDT jest Adidas, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Action 3, Fruity Rhythm EDT. Ulotka produktu Fruity Rhythm EDT jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Fruity Rhythm EDT oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Fruity Rhythm EDT dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Fruity Rhythm EDT. Preparat Fruity Rhythm EDT został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Fruity Rhythm EDT to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Fruity Rhythm EDT. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Fruity Rhythm EDT to z pewnością pomożesz wielu osobom.