French Manicure

French Manicure

miejsce
w rankingu

--

French Manicure
3.67
opinii: 3
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Antasa 2015-08-08 10:10

  Jak dla mnie to jest lakier jak lakier, bez zbytnio dużej róznicy... Jak dla mnie to średnio.

 • French 2015-08-08 10:09

  Wygląda to teraz rewelacyjnie. Nie wiem dlaczego jednak ten lakier działa na mnie najlepiej!

 • Ania3 2015-08-08 10:09

  Paznokcie o wiele lepiej się teraz prezentują i wiem, że to pozwala mi się odmienić i wyglądać lepiej. Cieszę się z tego i daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką French Manicure

  Producent:

  BELL

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do paznokci

  Produkt French Manicure został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, kosmetyki. Producentem specyfiku French Manicure jest Bell, który również jest twórcą takich specyfików jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka preparatu French Manicure jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat French Manicure oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt French Manicure dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu French Manicure. Produkt French Manicure został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu French Manicure to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania French Manicure. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku French Manicure to z pewnością pomożesz wielu ludziom.