French Manicure

French Manicure

miejsce
w rankingu

--

French Manicure
3.67
opinii: 3
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł
Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Antasa 2015-08-08 10:10

  Jak dla mnie to jest lakier jak lakier, bez zbytnio dużej róznicy... Jak dla mnie to średnio.

 • French 2015-08-08 10:09

  Wygląda to teraz rewelacyjnie. Nie wiem dlaczego jednak ten lakier działa na mnie najlepiej!

 • Ania3 2015-08-08 10:09

  Paznokcie o wiele lepiej się teraz prezentują i wiem, że to pozwala mi się odmienić i wyglądać lepiej. Cieszę się z tego i daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt French Manicure został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, kosmetyki. Producentem specyfiku French Manicure jest Bell, który również jest twórcą takich specyfików jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka preparatu French Manicure jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat French Manicure oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt French Manicure dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu French Manicure. Produkt French Manicure został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu French Manicure to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania French Manicure. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku French Manicure to z pewnością pomożesz wielu ludziom.