Reklama baner
Fortilase

Fortilase

miejsce
w rankingu

--

Fortilase
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

BIO Herbata Matcha

BIO Herbata Matcha

Czytaj artykuł
Jak obniżyć cholesterol?

Jak obniżyć cholesterol?

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto pić piwo

10 powodów, dla których warto pić piwo

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Fortilase

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Preparat Fortilase został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Lek przeciwobrzękowy, przeciwzapalny, przeciwbólowy. Producentem produktu Fortilase jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Fortilase jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Fortilase oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Fortilase dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Fortilase. Preparat Fortilase został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-06-13 15:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Fortilase to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Fortilase. Jeżeli napiszesz opinię na temat preparatu Fortilase to z pewnością pomożesz wielu ludziom.