Reklama baner
Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion

Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion

miejsce
w rankingu

--

Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion
3.75
opinii: 4

Kup w sklepie

Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oliver 2015-07-05 18:46

  Mialem dać 5!

 • Oliver 2015-07-05 18:46

  Dla mnie równiez jest to bardzo dobry środek, który nie raz ratował mi życie. Daje po prostu 5/5, bo inaczej nie da się podsumować tego środka :)

 • WIkus 2015-07-05 18:45

  Formuła Norweska zawsze mi pomaga i wiem, że mogę z tego korzystać. Emulsia bardzo dobrze wchłania się w skórę i już wiem, że jestem chroniony. Po prostu super :)

 • Leczenie farmakologiczne prostaty

  Leczenie farmakologiczne prostaty

  Czytaj artykuł
  Niezwykłe właściwości mięty pieprzowej

  Niezwykłe właściwości mięty pieprzowej

  Czytaj artykuł
  Rozwój transplantologii

  Rozwój transplantologii

  Czytaj artykuł
 • Olaf 2015-07-05 18:45

  Mam bardzo duże problemy ze suchą skórą i dlatego muszę to stosować. Jest to bardzo dobre i dlatego polecam to dla każdego .Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion

  Producent:

  NEUTROGENA

  Thumb neutrogena 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do skóry suchej, emulsja, emulsja do skóry suchej, nawilżająca emulsja, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą specyfiku Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion jest Neutrogena, który również jest twórcą takich produktów jak Formuła Norweska, Formuła Norweska, Creme Mains & Ongles, Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion, Everyday Repair Body Lotion, Neutrogena Formuła Norweska Balsam do ciała. Ulotka specyfiku Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion. Produkt Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion to z pewnością pomożesz wielu osobom.