Formula II Intensive Therapy

Formula II Intensive Therapy

miejsce
w rankingu

1

Formula II Intensive Therapy
4.14
opinii: 7
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • julia 2016-03-07 16:08

  Mialam paznokcie w fatalnym stanie. Kupilam i byłam zachwycona.Już po jednej warstwie paznokcie zdrowo błyszczą, a końcówki robią się dużo bielsze.

 • Nati 2015-05-29 22:36

  Jestem podwrażaniem działania tego środka. Nie sądziłam, że Formula II Intensive Therapy będzie taki dobry i z takim wielkim zaangażowaniem będę go stosowała. Jest super!

 • Biuty! 2015-05-29 22:35

  Doskonale odżywia paznokcie i pobudza je do wzrostu. Dodatkowo pięknie pielęgnuje i teraz ich wygląd jest po prostu wzorowy!

 • Dieta dla sportowca – ważenie posiłków

  Dieta dla sportowca – ważenie posiłków

  Czytaj artykuł
  Lista produktów, które obniżą Twój stres

  Lista produktów, które obniżą Twój stres

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o karmieniu piersią?

  Co warto wiedzieć o karmieniu piersią?

  Czytaj artykuł
 • Izyda 2015-04-28 21:33

  Formula II Intensive Therapy działa na mnie tylko jakoś bardzo dużo kosztuje jak na moją kieszeń. Rewelacyjna odżywka do paznokci tylko warto jest uważać na cenę, bo jest duża!

 • Walaka 2015-04-28 21:19

  Nie zauważyłam różnicy w moich paznokciach, niestety nie ma zbyt dużego efektu. Nail Tek II to słaby środek!

 • Magda 2015-04-25 15:50

  Bardzo się cieszę ze w zasadzie przypadkiem natknęłam się na tą odżywkę bo jest suuuuuper

 • Wiki 2015-04-09 20:06

  NailTek działą bardzo dobrze i można z tym skutecznie zregenerować swoje paznokcie. Teraz nie są już tak brzydkie jak wcześniej i wiem, że one pozwolą mi skutecznie poczuć się lepiej!

 • Zapoznaj się z ulotką Formula II Intensive Therapy

  Producent:

  NAIL TEK

  Thumb nailtek 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Formula II Intensive Therapy został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka do paznokci, odżywki do paznokci, paznokcie, Dłonie, Pielęgnacja ciała. Producentem produktu Formula II Intensive Therapy jest Nail Tek, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Formula II Intensive Therapy, Formula II Foundation. Ulotka specyfiku Formula II Intensive Therapy jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Formula II Intensive Therapy oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Formula II Intensive Therapy można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Formula II Intensive Therapy. Preparat Formula II Intensive Therapy został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Formula II Intensive Therapy to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Formula II Intensive Therapy. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Formula II Intensive Therapy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.