Forget it! 3 in 1 concealer

Forget it! 3 in 1 concealer

miejsce
w rankingu

--

Forget it! 3 in 1 concealer
3.75
opinii: 4
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-15 11:12

  dobre krycie!polecam

 • Benia 2015-08-10 15:13

  Korektor jest dobrze wykonany, bardzo łatwo można mieszać kolory. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

 • Emmy 2015-08-10 15:12

  Mi się podoba to rozwiązanie! Użyłam już cały czerwony i zielony, brązowy średnio mi pasuje. Ale przy mojej skórze to bardzo fajne rozwiązanie

 • Niezwykłe właściwości mięty pieprzowej

  Niezwykłe właściwości mięty pieprzowej

  Czytaj artykuł
  Jak przygotować ciało na wiosnę?

  Jak przygotować ciało na wiosnę?

  Czytaj artykuł
  Aloes – sekret zdrowia i urody

  Aloes – sekret zdrowia i urody

  Czytaj artykuł
 • Aleksandra.N 2015-08-10 15:08

  Moim zdaniem kolory tego korektora są bezsensu dobrane .. Jak kupię jeden kolor to jestem go w stanie wykorzystać już do końca. Tego rozwiązania nie rozumiem..

 • Zapoznaj się z ulotką Forget it! 3 in 1 concealer

  Producent:

  ESSENCE

  Thumb essence

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - korektor

  Preparat Forget it! 3 in 1 concealer został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Forget it! 3 in 1 concealer jest Essence, który również jest twórcą takich specyfików jak Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara, Multi Action False Lashes, Gel Eyeliner Brush, Nail Art, Special Effect Topper, Coverstick. Ulotka preparatu Forget it! 3 in 1 concealer jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Forget it! 3 in 1 concealer oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Forget it! 3 in 1 concealer można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Forget it! 3 in 1 concealer. Produkt Forget it! 3 in 1 concealer został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Forget it! 3 in 1 concealer to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Forget it! 3 in 1 concealer. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Forget it! 3 in 1 concealer to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.