For Your Beauty

For Your Beauty

miejsce
w rankingu

--

For Your Beauty
3.0
opinii: 4
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-12 13:04

  nie polecam.....

 • Emilia 2015-08-12 11:11

  Kupiłam na próbę i jestem z niej zadowolona. Robi swoją robotę dobrze, więc jak na pierwszą taką szczoteczkę może być

 • Fiona 2015-08-12 11:08

  Polecam, fajna szczoteczka do makijażu. Mi przynajmniej bardzo pomaga w jego nałożeniu na twarz i jestem z niego zadowolona jak najbardziej :)

 • Co powoduje i czym leczyć łysienie u mężczyzn

  Co powoduje i czym leczyć łysienie u mężczyzn

  Czytaj artykuł
  Jak urozmaicić trening cardio?

  Jak urozmaicić trening cardio?

  Czytaj artykuł
  Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

  Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

  Czytaj artykuł
 • Pima2 2015-08-12 11:03

  Nic szczególnego, już lepiej korzystać z tych szczoteczek które dodają do normalnych kosmetyków. Pima2

 • Zapoznaj się z ulotką For Your Beauty

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt For Your Beauty został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do twarzy, szczoteczka, szczoteczka do twarzy, twarz, akcesoria kosmetyczne. Producentem specyfiku For Your Beauty jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka produktu For Your Beauty jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat For Your Beauty oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik For Your Beauty można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu For Your Beauty. Preparat For Your Beauty został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu For Your Beauty to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania For Your Beauty. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu For Your Beauty to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.