Foot Works, Heel Softening Cream

Foot Works, Heel Softening Cream

miejsce
w rankingu

--

Foot Works, Heel Softening Cream
3.67
opinii: 3
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Andżelika 2015-08-15 14:08

  Krem dobrze nawilża nasze stopy, ja jestem z niego jak najbardziej zadowolona! Bo efekt jest znacznie mocniejszy, niż w przypadku normalnych kremów.

 • Aga23 2015-08-15 14:05

  Myślałam, że będzie ten krem różnił się czymś od tych które są normalnie na rynku, do codziennego użytku ale nie zauważyłam żadnych różnic - więc po co krem do stóp??

 • Karolina 2015-06-02 23:32

  Często mam problemy z pękającymi piętami z racji ich suchości. Kremy zwykłe raczej nie pomogały, już znacznie lepiej ten krem pomaga na "suchość" mych stóp :) Z niego jestem zadowolona, ponieważ potem nie mam już odcisków

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Foot Works, Heel Softening Cream został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do pięt, krem do pięt, krem, kosmetyki. Producentem specyfiku Foot Works, Heel Softening Cream jest Avon, który również jest twórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Foot Works, Heel Softening Cream jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Foot Works, Heel Softening Cream oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Foot Works, Heel Softening Cream można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Foot Works, Heel Softening Cream. Produkt Foot Works, Heel Softening Cream został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Foot Works, Heel Softening Cream to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Foot Works, Heel Softening Cream. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Foot Works, Heel Softening Cream to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.