Reklama baner
Fiorda Junior

Kup w sklepie

Problemy z oddawaniem moczu

Problemy z oddawaniem moczu

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 3

Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 3

Czytaj artykuł
Cudotwórcze właściwości kolendry.

Cudotwórcze właściwości kolendry.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Fiorda Junior

Producent:

PHYTOPHARM

Thumb phyto pharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Specyfik Fiorda Junior został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, chrypka, gardło, ochrona gardła, podrażnienie gardła, pastylki na ból gardła, pastylki do ssania. Wytwórcą produktu Fiorda Junior jest PhytoPharm, który również jest twórcą takich preparatów jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka specyfiku Fiorda Junior jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Fiorda Junior oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Fiorda Junior można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Fiorda Junior. Preparat Fiorda Junior został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-02-04 16:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Fiorda Junior to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Fiorda Junior. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Fiorda Junior to z pewnością pomożesz wielu osobom.