Zdrowotne właściwości rabarbaru

Zdrowotne właściwości rabarbaru

Czytaj artykuł
Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Czytaj artykuł
Masło orzechowe 500g

Masło orzechowe 500g

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb phyto pharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Produkt Fiorda Junior został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, chrypka, gardło, ochrona gardła, podrażnienie gardła, pastylki na ból gardła, pastylki do ssania. Wytwórcą specyfiku Fiorda Junior jest PhytoPharm, który również jest twórcą takich preparatów jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka specyfiku Fiorda Junior jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Fiorda Junior oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Fiorda Junior można kupić bez recepty.