FertilCare

FertilCare

miejsce
w rankingu

--

FertilCare
0.0
opinii: 0
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką FertilCare

Producent:

Opis:

FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które pragną mieć dziecko lub są już w ciąży. Suplement ten dostarcza organizmowi kluczowych witamin i minerałów.

Skład:

W składzie suplementu diety FertilCare znajdują się następujące substancje: magnez, L-Arginine, witamina C, witamina E, L-Tauryna, żelazo, niacyna,cynk, witamina B6, witamina D3, ryboflawina, witamina K, kwas foliowy, selen, witamina B12.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie w czasie głównego posiłku.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Planowanie ciąży

FertilCare

0.00 opinii:
FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Preparat FertilCare został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: planowanie ciąży, suplement diety, ciąża, dla kobiet w ciąży. Producentem produktu FertilCare jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku FertilCare jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat FertilCare oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt FertilCare można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu FertilCare. Specyfik FertilCare został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-04 13:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu FertilCare to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania FertilCare. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu FertilCare to z pewnością pomożesz wielu osobom.