Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które pragną mieć dziecko lub są już w ciąży. Suplement ten dostarcza organizmowi kluczowych witamin i minerałów.

Skład:

W składzie suplementu diety FertilCare znajdują się następujące substancje: magnez, L-Arginine, witamina C, witamina E, L-Tauryna, żelazo, niacyna,cynk, witamina B6, witamina D3, ryboflawina, witamina K, kwas foliowy, selen, witamina B12.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie w czasie głównego posiłku.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

FertilCare

0.00 opinii:
FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik FertilCare został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: planowanie ciąży, suplement diety, ciąża, dla kobiet w ciąży. Wytwórcą specyfiku FertilCare jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu FertilCare jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat FertilCare oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Preparat FertilCare dostępny jest bez recepty.