Reklama baner
Femurin

Femurin

miejsce
w rankingu

--

Femurin
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Femurin

Producent:

SEQUOIA

Thumb sequoia

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Urocontrol

0.00 opinii:
Urocontrol to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat został stworzony z troską o...
czytaj dalej »

Urocontrol to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat został stworzony z troską o... czytaj dalej »

Specyfik Femurin został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Nietrzymanie moczu. Producentem preparatu Femurin jest Sequoia, który również jest producentem takich produktów jak Femurin, Pedicetamol, BigGarden VitaBox, Pregnamed kwas foliowy, Omegamed Alergia . Ulotka preparatu Femurin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Femurin oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Femurin można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Femurin. Specyfik Femurin został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-02 12:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Femurin to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Femurin. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Femurin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.