Fastplast - Plaster Rozgrzewający

Fastplast - Plaster Rozgrzewający

miejsce
w rankingu

--

Fastplast - Plaster Rozgrzewający
4.0
opinii: 1
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • vkg 2016-03-23 10:55

  działa, trochę piecze,ale można wytrzymać.

 • Zapoznaj się z ulotką Fastplast - Plaster Rozgrzewający

  Producent:

  Opis:

  Fastplast - Plaster Rozgrzewający rekomendowany jest dla osób, które borykają się z bólami reumatycznymi, krzyżowo-lędźwiowymi, mięśniowymi oraz nerwobólami. Produkt wykazuje działanie rozgrzewające oraz łagodzi dolegliwości bólowe. Plaster należy przykleić na skórę.

  Skład:

  W składzie preparatu Fastplast - Plaster Rozgrzewający znajdują się następujące substancje: kapsaicyna, mentol, kamfora, tymol, salicylan metylowy, substancje pomocnicze.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

  Specyfik Fastplast - Plaster Rozgrzewający został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: Rozgrzewający, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Fastplast - Plaster Rozgrzewający jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Fastplast - Plaster Rozgrzewający jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Fastplast - Plaster Rozgrzewający oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Fastplast - Plaster Rozgrzewający dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Fastplast - Plaster Rozgrzewający. Produkt Fastplast - Plaster Rozgrzewający został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-22 12:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Fastplast - Plaster Rozgrzewający to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Fastplast - Plaster Rozgrzewający. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Fastplast - Plaster Rozgrzewający to z pewnością pomożesz wielu osobom.