Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Maja 2015-08-04 22:20

  Skutecznie można zadbać o pielęgnacje swojego działa i zabezpieczyć swoje ciało maksymalnie jak się tylko da. Facelle działa i tego się trzymajmy.

 • Ela 2015-05-03 23:48

  Jak dla mnie niczym nie różni sie od normalnego żelu - kasa wyrzucona w błoto moim zdaniem ..

 • Wiolka 2015-05-03 22:25

  Płyn bardzo dobrze działa i przede wszystkim nie podrażnia. Wcześniejsze z których korzystałam strasznie podrażniały i to powoduje, że ten jest dla mnie magikiem :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Facelle Intim, Waschlotion Sensitive został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyny do higieny intymnej, pianki do higieny intymnej, żele do higieny intymnej, higiena intymna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Facelle Intim, Waschlotion Sensitive jest Rossmann, który również jest producentem takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka specyfiku Facelle Intim, Waschlotion Sensitive jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Facelle Intim, Waschlotion Sensitive oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Facelle Intim, Waschlotion Sensitive dostępny jest bez recepty.