Facelle Intim, Waschlotion Sensitive

Facelle Intim, Waschlotion Sensitive

miejsce
w rankingu

--

Facelle Intim, Waschlotion Sensitive
3.67
opinii: 3
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Maja 2015-08-04 22:20

  Skutecznie można zadbać o pielęgnacje swojego działa i zabezpieczyć swoje ciało maksymalnie jak się tylko da. Facelle działa i tego się trzymajmy.

 • Ela 2015-05-03 23:48

  Jak dla mnie niczym nie różni sie od normalnego żelu - kasa wyrzucona w błoto moim zdaniem ..

 • Wiolka 2015-05-03 22:25

  Płyn bardzo dobrze działa i przede wszystkim nie podrażnia. Wcześniejsze z których korzystałam strasznie podrażniały i to powoduje, że ten jest dla mnie magikiem :)

 • Zapoznaj się z ulotką Facelle Intim, Waschlotion Sensitive

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel do higieny intymnej

  Preparat Facelle Intim, Waschlotion Sensitive został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: płyny do higieny intymnej, pianki do higieny intymnej, żele do higieny intymnej, higiena intymna, Pielęgnacja ciała. Producentem preparatu Facelle Intim, Waschlotion Sensitive jest Rossmann, który również jest twórcą takich specyfików jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka specyfiku Facelle Intim, Waschlotion Sensitive jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Facelle Intim, Waschlotion Sensitive oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Facelle Intim, Waschlotion Sensitive można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Facelle Intim, Waschlotion Sensitive. Preparat Facelle Intim, Waschlotion Sensitive został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Facelle Intim, Waschlotion Sensitive to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Facelle Intim, Waschlotion Sensitive. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Facelle Intim, Waschlotion Sensitive to z pewnością pomożesz wielu ludziom.