Fabulous Lash Curved

Fabulous Lash Curved

miejsce
w rankingu

4

Fabulous Lash Curved
3.57
opinii: 7
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Zuzanna 2016-03-01 14:03

  Szczoteczka precyzyjnie maluje i rozdziela rzęsy. Już jedna warstwa daje bardzo dobrze widoczny efekt.

 • Olivia 2015-05-23 15:47

  Pomyliłam się i zamiast 4 poszło 1 :|

 • Olivia 2015-05-23 15:47

  Bardzo podoba mi się Fabulous Lash Curved i nie zamierzam z niego zrezygnować chyba nigdy. Cena mogłaby być troszkę mniejsza ale nie przesadzajmy, bo i tak dobrze działa :)

 • Polska super żywność!

  Polska super żywność!

  Czytaj artykuł
  Niedoceniana komosa ryżowa

  Niedoceniana komosa ryżowa

  Czytaj artykuł
  Masaż a zdrowie

  Masaż a zdrowie

  Czytaj artykuł
 • Nika 2015-05-23 15:46

  Skutecznie podkręca rzęsy i dzięki temu można śmiało i szybko zmienić nawet ogólny wygląd swojego makijażu, bo jest to świetnym dodatkiem. Warto spróbować!

 • MIrka 2015-04-20 21:17

  Tusz do rzęs Fabulous Lash Curved skutecznie je podkręca oraz wydłuża. To na prawdę pomaga bardzo dobrze i dzięki temu w prosty sposób mogę zrobić profesjonalny makijaż! Daje 5/5!

 • Fiona553 2015-04-19 15:34

  Niestety kruszy się po kilku godzinach a to skreśla mi ten tusz na zawsze! Na krótkie wypady spoko, ale na dłuższe odpada kategorycznie!

 • Sylwia Jador 2015-04-19 15:33

  Jeszcze nie spotkałem takiego środka, który aż tak bezbłędnie podkręcałby rzęsy. To działa po prostu perfekcyjnie i warto jest to stosować. Polecam bo to działa!

 • Zapoznaj się z ulotką Fabulous Lash Curved

  Producent:

  MISS SPORTY

  Thumb miss sporty 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Fabulous Lash Curved został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający rzęsy, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą preparatu Fabulous Lash Curved jest Miss Sporty, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka preparatu Fabulous Lash Curved jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Fabulous Lash Curved oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Fabulous Lash Curved dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Fabulous Lash Curved. Produkt Fabulous Lash Curved został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Fabulous Lash Curved to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Fabulous Lash Curved. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Fabulous Lash Curved to z pewnością pomożesz wielu ludziom.