Fabulous Glam Liquid Eye Liner

Fabulous Glam Liquid Eye Liner

miejsce
w rankingu

2

Fabulous Glam Liquid Eye Liner
4.5
opinii: 6
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-14 13:23

  bardzo dobry

 • Opinia użytkownika 2016-03-09 14:23

  Tanioszka, super trwały. Kreska cały dzień w nienaruszonym stanie. Polecam

 • Katarzyna 2016-02-24 12:10

  Naprawdę dobry produkt za niewielką cenę.Nigdy nie miałam problemu by wykonać nim kreskę nad okiem. Nie widzę minusów.

 • Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

  Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

  Czytaj artykuł
  Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

  Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

  Czytaj artykuł
  Prawidłowe żywienie kota

  Prawidłowe żywienie kota

  Czytaj artykuł
 • Olka 2015-05-07 11:14

  Skuteczna kredka znakomicie dopasowuje się do powierzchni skóry i dzięki temu pod względem kosmetycznym dodaje pięknego wyglądu!

 • Magdalenka 2015-05-05 14:09

  Ogólnie bardzo dobre działanie widzę po kilku dniach, jednak to co mnie denerwuje to jest cena. Nie stać mnie tak dużo płacic!

 • Naki 2015-05-05 13:52

  Moje oczy po tym o wiele lepiej wyglądają i już nie muszę się krępować swoim wyglądem. Działa to jak należy i cieszę się, ze tak mi się udało to znaleźć!

 • Zapoznaj się z ulotką Fabulous Glam Liquid Eye Liner

  Producent:

  MISS SPORTY

  Thumb miss sporty 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do kresek

  Specyfik Fabulous Glam Liquid Eye Liner został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz do kresek, kosmetyki. Producentem specyfiku Fabulous Glam Liquid Eye Liner jest Miss Sporty, który również jest twórcą takich specyfików jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka produktu Fabulous Glam Liquid Eye Liner jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Fabulous Glam Liquid Eye Liner oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Fabulous Glam Liquid Eye Liner można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Fabulous Glam Liquid Eye Liner. Preparat Fabulous Glam Liquid Eye Liner został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Fabulous Glam Liquid Eye Liner to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Fabulous Glam Liquid Eye Liner. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Fabulous Glam Liquid Eye Liner to z pewnością pomożesz wielu ludziom.