FA Xtreme Detonator

FA Xtreme Detonator

miejsce
w rankingu

--

FA Xtreme Detonator
2.0
opinii: 1
Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

Czytaj artykuł
Największe błędy podczas treningów

Największe błędy podczas treningów

Czytaj artykuł
Kilka powodów, dla których Panie powinny trenować na siłowni

Kilka powodów, dla których Panie powinny trenować na siłowni

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olek 2016-02-24 13:49

  Jestem rozczarowany tym produktem.

 • Zapoznaj się z ulotką FA Xtreme Detonator

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kreatyna

  Hi Tec Creasteron

  5.01 opinii:
  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj...
  czytaj dalej »

  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj... czytaj dalej »

  Preparat FA Xtreme Detonator został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: kreatyna. Producentem produktu FA Xtreme Detonator jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu FA Xtreme Detonator jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat FA Xtreme Detonator oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt FA Xtreme Detonator można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu FA Xtreme Detonator . Preparat FA Xtreme Detonator został dołączony do bazy danych w dniu 2016-02-12 14:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu FA Xtreme Detonator to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania FA Xtreme Detonator . Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku FA Xtreme Detonator to z pewnością pomożesz wielu ludziom.