Fa Whey Protein

Fa Whey Protein

miejsce
w rankingu

--

Fa Whey Protein
4.0
opinii: 1
Redukcja a odżywki węglowodanowe

Redukcja a odżywki węglowodanowe

Czytaj artykuł
Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

Czytaj artykuł
Kiedy powinno się stosować gainery?

Kiedy powinno się stosować gainery?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • adam 2016-03-07 09:47

  dobre białko,smak jaki próbowałem to truskawka i jest jednym z najlepszych dla mnie.polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Fa Whey Protein został zapisany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: Białko, odżywki białkowe. Wytwórcą preparatu Fa Whey Protein jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Fa Whey Protein jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Fa Whey Protein oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Fa Whey Protein można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Fa Whey Protein. Preparat Fa Whey Protein został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-02-11 11:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Fa Whey Protein to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Fa Whey Protein. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Fa Whey Protein to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.