Fa Carborade

Fa Carborade

miejsce
w rankingu

--

Fa Carborade
4.0
opinii: 1
Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

Czytaj artykuł
Jak zmotywować się do treningów?

Jak zmotywować się do treningów?

Czytaj artykuł
8 Popularnych Ćwiczeń, Które Nie Są Warte Twojego Czasu.

8 Popularnych Ćwiczeń, Które Nie Są Warte Twojego Czasu.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • andre 2016-03-02 14:39

  Dobry smak i rozpuszczalnosc.calkiem spoko

 • Zapoznaj się z ulotką Fa Carborade

  Producent:

  Opis:

  Zdrowa i bezpieczna odżywka dla sportowców

  Dostarczanie optymalnej ilości wartości odżywczych jest szczególnie ważne w przypadku sportowców, dla których podstawą funkcjonowania jest aktywność fizyczna. 

  Doskonałą alternatywą wspomagającą dietę jest FA Nutrition Carborade® - odżywka energetyczna adresowana właśnie dla sportowców. Mogą ją spożywać sportowcy uprawiający wszystkie dyscypliny sportowe. Produkt ten składa się z kompleksu węglowodanów oraz optymalnej ilości soli mineralnych, bardzo ważnych w przypadku wysiłku fizycznego. 

  Jak wiadomo, węglowodany stanowią główne źródło energii dla organizmu człowieka. Fakt ten jest szczególnie ważny w przypadku sportowców. Poszczególne węglowodany różnią się długością łańcuchów oraz zróżnicowanym indeksem glikemicznym, co automatycznie przekłada się na ilość dostarczanych do organizmu kalorii. 

  Węglowodany można podzielić na dwie grupy: proste (glukoza, fruktoza, dekstroza) i złożone (maltodekstryna). 
  Węglowodany proste dostarczają energii natychmiastowo i w znaczny sposób wpływają na wyrzut insuliny, bardzo silnego i ważnego hormonu anabolicznego. 

  Węglowodany złożone – w przeciwieństwie do węglowodanów prostych – uwalniają się stopniowo i sukcesywnie, dlatego też stanowią stabilne i optymalne źródło energii dla organizmu osoby uprawiającej czynnie wybraną dyscyplinę sportu. 

  Odżywka Carborade® to zestaw węglowodanów adresowany dla sportowców obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym, czyli uprawiających sporty wytrzymałościowo-siłowe (boks, sztuki walki), siłowe (kulturystyka, trójbój siłowy) oraz wytrzymałościowe wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi, pływanie, gry zespołowe). 

  Carborade®  to odżywka, która została wzbogacona optymalną ilością składników mineralnych (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które skutecznie uzupełniają utracone podczas wysiłku fizycznego elektrolity, a ponadto odpowiadają one za prawidłową pracę skurczu mięśni. 

  Carborade® najlepiej stosować bezpośrednio przed treningami – działanie to pozwala utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi, opóźniając jednocześnie objawy zmęczenia i skutecznie niwelując uczucie znużenia i wyczerpania intensywnym wysiłkiem fizycznym. 

  Stosując ten wartościowy suplement diety będziesz mógł przezwyciężyć kryzysy podczas długotrwałego i intensywnego treningu. 

  Zawarty we wspomnianej odżywce kompleks węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym oraz dopełniony minerałami optymalnie zwiększa wydolność organizmu i maksymalnie podnosi zdolności wysiłkowe podczas treningu. Wyzwala także niezbędną do ćwiczeń energię oraz wspomaga rozwój siły i masy mięśniowej sportowca. 
  Zaletą tego produktu jest także to, że przyspiesza on regenerację organizmu oraz syntezę glikogenu mięśniowego i wątrobowego. 

  Carborade® jest odżywką, którą powinni stosować sportowcy uprawiający wszystkie dyscypliny sportowe. Ten zdrowy suplement diety składa się z odpowiednio złożonego kompleksu węglowodanów oraz minerałów, które są niezbędne podczas wysiłku fizycznego. 

  Węglowodany – jak wiadomo – stanowią podstawowe źródło energii dla każdego organizmu, w szczególności dla sportowca. Poszczególne propozycje różnią się długością łańcuchów i zróżnicowanym indeksem glikemicznym. Wyróżnić należy węglowodany proste (glukoza, fruktoza, dekstroza), dostarczające energii natychmiast po spożyciu i w znaczący sposób wpływa na wyrzut insuliny oraz złożone (maltodekstryna), które uwalniają się stopniowo, sukcesywnie dostarczając organizmowi energii.

  Carborade® zestaw węglowodanów, które szczególna funkcję odgrywają w przypadku sportowców obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym, czyli uprawiającym wytrzymałościowo-siłowe (boks, sztuki walki), siłowe (kulturystyka, trójbój siłowy), a także wytrzymałościowe (kolarstwo, biegi, pływanie, gry zespołowe).

  Należy podkreślić, że odżywka Carborade® została wzbogacona optymalną ilością minerałów (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które optymalnie uzupełniają elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłową pracę skurczu mięśni. 

  Sportowcy, którzy stosują Carborade® przed treningami mają szansę na trzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, dzięki czemu zniwelowane zostaje uczucie zmęczenia, znużenia i wyczerpania fizycznego. 

  Stosowanie tej odżywki skutecznie pomaga przezwyciężyć kryzys podczas długotrwałego i intensywnego treningu.  

  Dawkowanie:

  Jedną miarkę proszku Fa Carborade 25 g rozpuścić w 300 ml wody. Odżywkę należy spożywać przed rozpoczęciem treningu, w trakcie trwania ćwiczeń lub po ich zakończeniu. Czas przyjmowania odżywki zależy od intensywności wysiłku fizycznego.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odżywki węglowodanowe

  Trec Max Carb

  5.01 opinii:
  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb...
  czytaj dalej »

  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb... czytaj dalej »

  Megabol Gainer 737

  5.01 opinii:
  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem...
  czytaj dalej »

  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem... czytaj dalej »

  Vitarade El

  5.02 opinii:
  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy...
  czytaj dalej »

  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy... czytaj dalej »

  Fa Xtreme Mass Effect

  5.01 opinii:
  Fitness Authority Xtreme Mass Effect jest doskonale działającym, zaawansowanym, gainerem nowej...
  czytaj dalej »

  Fitness Authority Xtreme Mass Effect jest doskonale działającym, zaawansowanym, gainerem nowej... czytaj dalej »

  Activlab Hot Sport Drink

  5.01 opinii:
  Intensywnie ćwiczysz i potrzebujesz preparatu, który uzupełni składniki mineralne w...
  czytaj dalej »

  Intensywnie ćwiczysz i potrzebujesz preparatu, który uzupełni składniki mineralne w... czytaj dalej »

  Gear Mass Shock

  5.03 opinii:
  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,...
  czytaj dalej »

  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,... czytaj dalej »

  Nutrend Unisport

  5.02 opinii:
  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące...
  czytaj dalej »

  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące... czytaj dalej »

  Ostrovit Massit

  5.01 opinii:
  Masz problemy z szybkim zwiększeniem masy mięśniowej? Ćwiczysz naprawdę często, ale mimo to masz...
  czytaj dalej »

  Masz problemy z szybkim zwiększeniem masy mięśniowej? Ćwiczysz naprawdę często, ale mimo to masz... czytaj dalej »

  Olimp Iso Plus

  4.673 opinii:
  Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do...
  czytaj dalej »

  Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do... czytaj dalej »

  Trec Vitargo

  4.52 opinii:
  Vitarade EL fueled by Vitargo to rozwiązanie stworzone z myślą o wyczynowych sportowcach,...
  czytaj dalej »

  Vitarade EL fueled by Vitargo to rozwiązanie stworzone z myślą o wyczynowych sportowcach,... czytaj dalej »

  Preparat Fa Carborade został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: odżywki węglowodanowe. Producentem preparatu Fa Carborade jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Fa Carborade jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Fa Carborade oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Fa Carborade można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Fa Carborade. Specyfik Fa Carborade został dołączony do bazy danych w dniu 2016-02-01 10:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Fa Carborade to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Fa Carborade. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Fa Carborade to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.