Eyeshadow Primer Potion

Eyeshadow Primer Potion

miejsce
w rankingu

--

Eyeshadow Primer Potion
4.5
opinii: 4
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agata 2016-03-01 13:51

  działa!!konsystencja - kremowa, ładnie się rozprowadza, nie jest ciężka i zostawia gładką matową powiekę.

 • Jonka 2015-08-07 10:48

  Warto jest kupić tą bazę pod cienie. Skutecznie utrwala makijaż i o wiele lepiej teraz jest się pokazać perfekcyjnie umalowaną :)

 • Louka 2015-08-07 10:47

  Ogólnie w internecie są bardzo dobre recenzje, jednak nie podoba mi się to, że aż tyle kosztuje. To mnie demotywuje do dalszego testowania tego środka ..

 • Czy operacyjne leczenie stulejki i obrzezanie to jest to samo?

  Czy operacyjne leczenie stulejki i obrzezanie to jest to samo?

  Czytaj artykuł
  Sposób na wzdęcia

  Sposób na wzdęcia

  Czytaj artykuł
  Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

  Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

  Czytaj artykuł
 • nejna 2015-05-04 10:07

  Baza powoli mi się kończy i już teraz wiem, że na pewno kupię kolejne opakowanie Eyeshadow Primer Potion. Fajny filmik wrzuciła nissiax83 z youtube, w którym opisała wszystko to co powinnyście wiedzieć o tym produkcie. Chyba najważniejsze jest to, że jak się skończy to można rozciąć opakowanie i wygrzebać nawet 25% zawartości. Opakowanie jak widzicie na zdjęciu to jakaś tragedia. Fajnie wygląda, ale praktyczne nie jest ani trochę.

 • Zapoznaj się z ulotką Eyeshadow Primer Potion

  Producent:

  URBAN DECAY

  Thumb urban decay

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Eyeshadow Primer Potion został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: pod cienie, baza, baza pod cienie, utrwalacze makijażu do oczu, utrwalacze makijażu, makijaż. Wytwórcą preparatu Eyeshadow Primer Potion jest Urban Decay, który również jest twórcą takich produktów jak Eyeshadow Primer Potion. Ulotka produktu Eyeshadow Primer Potion jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Eyeshadow Primer Potion oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Eyeshadow Primer Potion można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Eyeshadow Primer Potion. Specyfik Eyeshadow Primer Potion został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Eyeshadow Primer Potion to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Eyeshadow Primer Potion. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Eyeshadow Primer Potion to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.