Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • zima8h 2016-02-26 12:28

  Bardzo dobry kosmetyk ,niekiedy nawet używam do podkreślenia lini rzes. Malutki minusik za trwalosc,poniewaz po kilku godzinach stopniowo się sciera.

 • Miciosa 2015-05-05 14:22

  Ostatnio po aplikacji koleżanki powiedziały, ze moje brwi wyglądają o wiele lepiej niż ostatnio! To mi się podoba i tak ma być. Ten efekt pozwoli mi znaleźć wkońcu chłopaka :)

 • Maria Watrik 2015-04-23 21:06

  Dodaje bardzo do wyglądu i po tym człowiek o wiele lepiej wygląda. Warto jest z tego korzystać tak na prawdę pomimo wielkiej ceny.

 • Stosowanie kaszy gryczanej niepalonej

  Stosowanie kaszy gryczanej niepalonej

  Czytaj artykuł
  Co powoduje alergie?

  Co powoduje alergie?

  Czytaj artykuł
  Jak należy układać jedzenie w lodówce?

  Jak należy układać jedzenie w lodówce?

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-04-23 21:05

  Teraz moje brwi wyglądają o wiele lepiej. Można je skutecznie pomalować i wyglądają NIEZWYKLE dobrze. Daje maksika. Pozdro wiolka

 • Marta! 2015-04-19 15:31

  Jak dla mnie to nie są najlepsze cienie. Mogłyby o wiele dłużej pozostawać na brwiach a nie znikać powoli. To mi się nie podoba i nie płace za to!

 • Eyebrow Set Duo 2015-04-19 15:26

  Cienie w bardzo ciekawy sposób pozwoliły mi zmienić spostrzeganie moich brwi! Wyglądam teraz o niebo lepiej i czuje się doskonale :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb catrice

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Eyebrow Set Duo został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: paletka do brwi, cienie do brwi, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą preparatu Eyebrow Set Duo jest Catrice, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Gel Eye Liner, Eye Brow Stylist, Infinite Matt Make Up, Ultimate Colour, Mousse Mattifying Make-up. Ulotka produktu Eyebrow Set Duo jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Eyebrow Set Duo oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Eyebrow Set Duo można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Eyebrow Set Duo. Produkt Eyebrow Set Duo został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Eyebrow Set Duo to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Eyebrow Set Duo. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Eyebrow Set Duo to z pewnością pomożesz wielu osobom.