Eyebrow Designer

Eyebrow Designer

miejsce
w rankingu

--

Eyebrow Designer
4.4
opinii: 5
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • mon 2016-02-29 16:48

  Bardzo lubię tę kredkę, zawsze do niej wracam)

 • Wiesława 2016-02-10 16:10

  Bardzo dobra kredka do stylizacji, łatwa i przyjemna w aplikacji, nie podrażnia intensywny kolor..Nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam.

 • Dorota 2015-08-15 15:31

  Bez rewelacji kredka, kolor nie jest szczególnie mocny. Moim zdaniem, mógłby być nieco mocniejszy. Ale i tak jestem z niego zadowolona

 • Jak urozmaicić trening cardio?

  Jak urozmaicić trening cardio?

  Czytaj artykuł
  Palenie tytoniu

  Palenie tytoniu

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o stosowaniu kreatyny?

  Co warto wiedzieć o stosowaniu kreatyny?

  Czytaj artykuł
 • Jessica 2015-08-15 15:30

  Kredka nadaje większą objętość brwią, efekt jest jak najbardziej na plus! Fajnie potem wyglądają

 • Kama 2015-04-18 20:55

  Dobry gadżet do stylizacji bardziej obfitych brwi. Pomaga nadać fajny wygląd i wypielęgnować brwi.

 • Zapoznaj się z ulotką Eyebrow Designer

  Producent:

  ESSENCE

  Thumb essence

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do brwi

  Specyfik Eyebrow Designer został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do brwi, kredka, kredka do brwi, cienie do brwi, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą specyfiku Eyebrow Designer jest Essence, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara, Multi Action False Lashes, Gel Eyeliner Brush, Nail Art, Special Effect Topper, Coverstick. Ulotka produktu Eyebrow Designer jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Eyebrow Designer oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Eyebrow Designer dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Eyebrow Designer. Preparat Eyebrow Designer został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Eyebrow Designer to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Eyebrow Designer. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Eyebrow Designer to z pewnością pomożesz wielu osobom.