Reklama baner
Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

miejsce
w rankingu

--

Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)
3.2
opinii: 5

Kup w sklepie

Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 11:09

  całkiem ok

 • Małgorzata 2016-02-18 15:17

  Od niecałego roku maluje nim kreski niemal codziennie i nie planuję go zmieniać na nic innego.Pędzelek może nie jest wyśmienity, ale da radę nim zrobić przyzwoite kreski.

 • Wiki 2015-04-18 14:54

  Jest dobrze, jednak czasami rozmazuje się i to wszystko skreśla ten środek! Nie polecam!

 • Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Czytaj artykuł
  Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

  Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

  Czytaj artykuł
  Przegląd zalet orzechów nerkowca

  Przegląd zalet orzechów nerkowca

  Czytaj artykuł
 • Iwonka 2015-04-18 14:53

  Ogólnie działa znakomicie, jedynie co mnie denerwuje to jest to, ze ten eyeliner po prostu jest za drogi. Jak można ciągle pozwolić sobie na kupowanie takiego drogiego środka ;/

 • Alicja 2015-04-18 14:52

  Kredka bardzo dobrze działa i dzięki niej moje brwi teraz wyglądają niesamowicie. Od pewnego czasu szukałam wiele opcji, jednak nic nie pomogło mi tak jak to!

 • Zapoznaj się z ulotką Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do kresek, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Producentem produktu Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) jest Maybelline, który również jest twórcą takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu). Produkt Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu). Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu) to z pewnością pomożesz wielu osobom.