Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • sylwiaDar 2016-02-26 13:56

  Jedyna baza ktora trzyma moje cienie na tlustych powiekach. Lepsza baza niz z Urban Decay cena swietna produkt wydajny jak najbardziej polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Eye Shadow Primer został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: baza pod cienie, cienie do powiek, utrwalacze makijażu do oczu, utrwalacze makijażu, makijaż. Wytwórcą specyfiku Eye Shadow Primer jest Avon, który również jest producentem takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Eye Shadow Primer jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Eye Shadow Primer oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Eye Shadow Primer można kupić bez recepty.