Eye Liner

Eye Liner

miejsce
w rankingu

--

Eye Liner
3.8
opinii: 5
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 13:40

  polecam

 • Danuta 2016-02-29 16:55

  Tani ale swoją jakością i efektem pobija nawet te droższe.

 • Benia 2015-05-13 14:57

  Jak dla mnie to jest za drogi i nie polecam niestety nikomu tego środka:| Rozmazuje się i poprzez to podrażniam sobie jeszcze bardziej oczy, a tak nie powinno być to jest chore ...

 • Kulbila Samuel pokazał, że nie potrzebujemy drogiego sprzętu by zbudować naprawdę imponującą formę

  Kulbila Samuel pokazał, że nie potrzebujemy drogiego sprzętu by zbudować naprawdę imponującą formę

  Czytaj artykuł
  Kim jest trener personalny i dlaczego powinnam korzystać z jego usług?

  Kim jest trener personalny i dlaczego powinnam korzystać z jego usług?

  Czytaj artykuł
  Przyczyny zaburzeń erekcji

  Przyczyny zaburzeń erekcji

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-05-13 14:56

  Szukałam dobrego środka i chyba znalazłam robi bardzo precyzyjną i dobrą kreskę, dlatego cieszę się,że wybrałam ten środek i oby działał dalej dobrze!

 • Martka 2015-05-13 14:56

  Teraz o wiele lepiej wyglądam i bardzo się cieszę, że znalazłam taki środek. Jeszcze nigdy nie był on taki skuteczny a tutaj proszę jest i on!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Eye Liner został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą produktu Eye Liner jest Lovely, który również jest twórcą takich preparatów jak Terra Cotta Compact, Eye Liner Long Lasting, Cracking Magic Special Effect Nail Polish , Baltic Sand, Sunny Blusher. Ulotka preparatu Eye Liner jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Eye Liner oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Eye Liner można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Eye Liner. Specyfik Eye Liner został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-02 21:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Eye Liner to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Eye Liner. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Eye Liner to z pewnością pomożesz wielu ludziom.