Eye Brow Stylist

Eye Brow Stylist

miejsce
w rankingu

6

Eye Brow Stylist
4.17
opinii: 6
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kamila 2016-04-20 11:31

  Idealna kredka! Ma wspaniały kolor dla ciemnych blondynek!

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 12:39

  Dobra. Duża gama kolorystyczna, każdy znajdzie odcień dla siebie.

 • Zofia 2016-03-01 14:46

  Kredka bardzo dobra a tania i łatwo dostępna

 • Diety cud – czy faktycznie działają?

  Diety cud – czy faktycznie działają?

  Czytaj artykuł
  6 zdrowszych wyborów na grilla

  6 zdrowszych wyborów na grilla

  Czytaj artykuł
  Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

  Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-07-10 00:31

  Kredka działa bardzo dobrze i nie mam teraz problemów z efektowym wyjściem. Bardzo mi się to podoba i nie oddam jej już !

 • Boritka 2015-05-06 20:32

  Od pewnego czasu stosuje tą kredkę, jednakże nie działa na mnie tak jak bym tego chciała. Jest to 60% jej możliwosć tak mi się wydaje i jak na razie słabo!

 • Nicki 2015-05-06 20:31

  Brwi można teraz w efektowny sposób udekorować i wyglądać jak anioł. Zawsze się tak sprytnie maluje i bardzo duzo osób zwraca na to uwagę!

 • Zapoznaj się z ulotką Eye Brow Stylist

  Producent:

  CATRICE

  Thumb catrice

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do brwi

  Produkt Eye Brow Stylist został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do brwi, kredka, kredka do brwi, cienie do brwi, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą preparatu Eye Brow Stylist jest Catrice, który również jest twórcą takich specyfików jak Gel Eye Liner, Eye Brow Stylist, Infinite Matt Make Up, Ultimate Colour, Mousse Mattifying Make-up. Ulotka specyfiku Eye Brow Stylist jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Eye Brow Stylist oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Eye Brow Stylist można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Eye Brow Stylist. Preparat Eye Brow Stylist został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-22 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Eye Brow Stylist to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Eye Brow Stylist. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Eye Brow Stylist to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.