Reklama baner
Extraordinary EDP

Extraordinary EDP

miejsce
w rankingu

--

Extraordinary EDP
4.4
opinii: 5

Kup w sklepie

Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • JUlita 2016-04-01 16:34

  Jak dla mnie rewelacja!!!

 • Nikusia 2015-05-05 14:02

  Dostałem Extraordinary EDP od męża, który bardzo długo szukał dla mnie perfum. Okazały się strzałem w dziesiątkę. Bardzo je teraz lubię i wiem, że mogę z nich często korzystać na co dzień, bo mają piękny i elegancki zapach :)

 • Synersa 2015-05-05 14:00

  Zawsze go kupuje od kilku lat. Podoba mi się bardzo ten zapach i jestem zadowolona z tego. Daje mu maksymalną ocenę bo warto jest go stosować!

 • Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

  Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

  Czytaj artykuł
  Suplementy diety - czy jesteś na bieżąco?

  Suplementy diety - czy jesteś na bieżąco?

  Czytaj artykuł
  Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

  Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-05-05 13:54

  Jak dla mnie zbyt krótko jest ten intensywny zapach. Ja bym go jeszcze wyostrzyła aby zachowywał się na skórze bezbłędnie i fajnie jakby to lepiej działało !

 • Olga 2015-05-05 13:53

  Działa bardzo dobrze i jestem dumny z tego zapachu. Długo utrzymuje się na skórze i dzięki niemu mogę się poczuć pewniej. tak am być i polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Extraordinary EDP

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Extraordinary EDP został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy. Wytwórcą produktu Extraordinary EDP jest Avon, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Extraordinary EDP jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Extraordinary EDP oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Extraordinary EDP dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Extraordinary EDP. Specyfik Extraordinary EDP został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-22 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Extraordinary EDP to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Extraordinary EDP. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Extraordinary EDP to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.