Extra Long Lasting

Extra Long Lasting

miejsce
w rankingu

--

Extra Long Lasting
4.6
opinii: 5
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jadwiga 2015-05-21 18:07

  Jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać z tak dobrego lakieru. To jest po prostu rewelacja i nie wierze a to! jedynym minusem jest cena, która mnie rozwala ale cóz zrobić:|

 • Nisa 2015-05-21 18:06

  Zastosowałam ten lakier 2 tygodnie temu i muszę przyznać, że nie sadziłam, że będą się trzymać do teraz. To jest przecież bardzo dobry efekt i dzięki temu mogę w prosty sposób wyglądać lepiej!

 • Extra Long Lasting 2015-05-21 18:05

  Extra Long Lasting jest znakomity i poprzez niego mogę w kilka chwil zmienić swoje brzydkie paznokcie w ładne i poprzez to o wiele lepiej będę funkcjonować to działa i polecam!

 • Leczenie farmakologiczne prostaty

  Leczenie farmakologiczne prostaty

  Czytaj artykuł
  Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

  Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

  Czytaj artykuł
  Właściwości orzechów pekan

  Właściwości orzechów pekan

  Czytaj artykuł
 • Brania 2015-05-21 18:03

  U mnie efekt jest znakomity i dzięki temu moje paznokcie wyglądają o wiele lepiej i teraz można bez dwóch zdań wyjść i iść na impreze! Daje 5/5!

 • Dziewczynki 2015-05-21 18:02

  Moje koleżanki ze mną są stuknięte na punkcie lakierów i poprzez to w kilka minut opracowaliśmy te lakiery. Tak na prawdę działają bardzo dobrze, jednak minus jest taki,że trzeba uważać podczas stosowania go ;/

 • Zapoznaj się z ulotką Extra Long Lasting

  Producent:

  ADOS

  Thumb ados

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lakier

  Specyfik Extra Long Lasting został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Wytwórcą specyfiku Extra Long Lasting jest Ados, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Extra Long Lasting. Ulotka preparatu Extra Long Lasting jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Extra Long Lasting oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Extra Long Lasting można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Extra Long Lasting. Preparat Extra Long Lasting został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-21 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Extra Long Lasting to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Extra Long Lasting. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Extra Long Lasting to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.