Exoderil

Exoderil

miejsce
w rankingu

--

Exoderil
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Exoderil

Producent:

Opis:

Exoderil to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego w leczeniu zakażeń grzybiczych stóp. Exoderil należy aplikować na zmienioną chorobowo skórę. Aplikacja kremu jest niezwykle prosta i komfortowa. Krem ma przyjemną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję. Exoderil jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów i nie powoduje podrażnień.

Skład:

W składzie kremu Exoderil znajdują się następujące substancje: chlorowodorek naftyfiny, sodu wodorotlenek, alkohol benzylowy, sorbitanu stearynian, cetylu palmitynian, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, polisorbat 60, izopropylu myrystynian, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego przez minimum 7 dni. Niewielką ilość kremu należy nanieść na zmienioną chorobowo skórę oraz jej okolicę. Krem należy aplikować raz dziennie!

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwgrzybiczy

Produkt Exoderil został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Wytwórcą preparatu Exoderil jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Exoderil jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Exoderil oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Exoderil można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Exoderil. Preparat Exoderil został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-28 11:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Exoderil to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Exoderil. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Exoderil to z pewnością pomożesz wielu ludziom.